Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
EMITT´te Kartepe İlgi Odağı

EMITT´te Kartepe İlgi Odağı

11 Şubat 2012 Cumartesi Saat 14:56

Kültür Sanat

İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar Merkezinde düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında (EMITT) yer alan Kartepe Standı ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Turizm potansiyeli çok geniş bir ilçe olan Kartepe'de yaz ve kış turizm imkanlarını yakından tanıma imkanı bulan fuar ziyaretçisi turizm profesyonelleri stand görevlilerinden Kartepe hakkında tüm detaylara ulaşabilmekte. Bu arada fuardan canlı yayın yapan Kartepe Belediyesi, http://tv.kartepe.bel.tr internet adresinden sağladığı erişimle fuar etkinliklerini de herkese izletme imkanı sunmaya devam ediyor.

 

Kartepe İlçesi'nin tanıtımı anlamında önemli bir misyon üstlenen Kartepe Belediyesi, yerli ve yabancı turizm profesyonellerine Kartepe'yi anlatmakta. Kartepe'nin iç ve dış turizm olanaklarını artırma hedefiyle katıldığı EMITT Fuarı'nda turizm profesyonellerine ilçenin tanıtımını en iyi şekilde yaptıklarına inandıklarını belirten Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, "Geçen yıl olduğu gibi ilçemiz bu yılda en çok ilgi gören standlar arasında yerini aldı. Yerel yönetim olarak bizler fuarda; dört mevsimin yaşandığı ilçemizde endemik bitki türlerini barındıran, florası, zümrüt yeşili orman dokusu, yaylaları, gölleri, coşkun dere ve şelaleleri, piknik alanları, yürüyüş parkurları, samanlı dağları ve kayak merkezi ile kablolu su kayağı tesisleri ile önemli bir turizm yeri olduğunu anlatmakta ve tanıtmaktayız. Eşsiz doğa güzelliklerinin yer aldığı Kartepe'yi "Huzur ve Güzelliğin Yeni Adresi" olarak işaret ederek herkesi ilçemize davet etmekteyiz" dedi.

 

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı ile ilgili haber yapan televizyon kuruluşlarının da ilgisini çeken Kartepe, bu sayede yazılı, görsel ve sanal basın aracılığıyla kamuoyuna aktarılmaya fuar süresince devam edecek.


Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (1810) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?