Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
BATU ELEKTRİK KARTEPE DE HİZMETE AÇILDI

BATU ELEKTRİK KARTEPE DE HİZMETE AÇILDI

27 Ekim 2017 Cuma Saat 19:04

İş Dünyası

Kartepe nin büyüyen markası Batu Elektrik Kartepe İstasyon mahallesinde hizmete açıldı.

Nuri Batu nun sahibi olduğu Batu Elektrik Kartepe İstasyon mahallesinde, Ankara caddesi No: 99 Köseköy Karatepe adresinde açıldı. Kartepe Arslanbey de 2004 yılında kurulan Batu Elektrik Kocaeli den Türkiye ye açılan bir marka haline geldi.

Açılışa Kartepe Belediye başkan yardımcı Murat Sabri Çakır, İş Adamı Murat Yıldız, Ak Parti Kartepe gençlik kolları başkanı Emre Aydın ve yönetim, Kartepe Zıraat Bankası şube müdürü Zeki Çıtlak, Arstaş Kooperatif başkanı Şükrü Aslan, CHP Kartepe Belediyesi meclis üyesi Nilay Merttürk, Ak Parti Kartepe eski ilçe başkanı Hasan Kandaz, Arslanbey Mahalle muhtarı Sedat Topal , Arslanbey mahallesi esnafların dan Soner Sarı, İş Adamı Kadir Şahin, İş Adamı Cemal Halil, Arslanbey mahalle esnafların dan Tarık Batu, iş Adamı Ali Batu, İş Adamı Veysel Mut, iş Adamı Enis Demir, iş Adamı Tufan Ubay, iş Adamı Erkan Balcı, iş Adamı Zekai Oruç ve çok sayı da davetli katıldı.

800 metrekare alanda 20 personelle personel ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunmayı gaye edindiklerini söyleyen iş yeri sahibi Nuri Batu, amacımız hem kartepe hizmet etmek hemde Kartepeden bir dünya markası haline gelmek dedi.


ÇAKIR İLÇEMİZDE İŞ YERİ SAYISI ÇOĞALIYOR

Kartepe Belediye başkan yardımcı Murat Sabri Çakır açılış kurdalesini kesmeden öce kısa bir konuşma yaptı. Çakır ilçemizde her geçen gün esnaf ve iş yeri sayısı çoğalmaktadır, yeni yeni iş yerleri açılıyor ve bu durum bizleri mutlu ediyor dedi. Kartepe Belediyesi olarak ilçemizde iş yeri açan değerli iş adamlarımıza her türlü kolaylığı yapıyoruz diyerek yatırımcıları Kartepeye davet etti.


ÜZÜLMEZ SONRADAN KATILDI

Kartepe Belediye başkanı Hüseyin Üzülmez Eşmede gerçekleşen Ayva festivaline katıldığı için, Batu Elektriğin açılışına geç te olsa katılarak ‘hayırlı uğurlu’ olsun dedi.


Başkan Üzülmez, ilçemizde yatırım yapmak isteyen tüm yatırımcıları bekleriz diyerek Batu Elektriğin sahibi iş adamı Nuri Batu ya başarılar diledi.


KOCAMAN’ KARTEPE YAKIŞIR BİR İŞ YERİ

Ak Parti Kartepe ilçe başkanı Mustafa Kocaman, ilçemizde gün geçmiyor ki yeni iş yerleri açıyoruz, bu durum bizi mutlu ediyor.

Mustafa Kocaman, hizmete açılan Batu Elektriği beğendiğini özellikle iç dizaynın güzel olduğunu söyliyerek Kartepemize elektrik anlamın da en iyi şekilde hizmet vereceğini görüyor ve başarılarınız daim olması dileğiyle dedi.Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (1546) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?