Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
KARTEPE’DE DELEGE SEÇİMLERİ TAMAM

KARTEPE’DE DELEGE SEÇİMLERİ TAMAM

30 Eylül 2017 Cumartesi Saat 12:39

Siyaset

Bugün Uzunbey, Uzunçiftlik ve Sarımeşe’de tamamlanan muhtarlık bölgesi delege seçimleri tamamlandı.

CHP Kartepe İlçe Başkanlığı delege seçimlerini tamamladı. Bugün Uzunbey, Uzunçiftlik ve Sarımeşe’de sonuncusu gerçekleştirilen delege seçimleri için gazetemize önemli açıklamalarda bulunan CHP Kartepe İlçe Başkanı Cumhur Karakadılar “süreçte Kartepe’deki tüm üyelerimizle, eski ilçe başkanlarımızla, mahalle başkanlarımızla delege seçimlerimizi güzel ve verimli bir şekilde tamamladık” dedi.

“Kartepe’de delege seçimlerini bitirdik”

Delege seçimlerinde birlik ve beraberliğin sağlandığını belirten Başkan Karakadılar “32 mahallemizden delege seçimlerimizi tamamladık. Tüm mahallelerimiz hep tek liste, birlik ve beraberlik içerisinde oldu. Ben şahsen 2018’de baskın bir seçim yapılacağına inanıyorum. Hatta bu seçim de Gazeteci Can Ataklı’nın köşesinde yazdığı gibi 15 Temmuz’da yapacağını düşünüyorum. Buna göre önümüzde çok kısa bir süreç kaldı. Bu süreçte Kartepe’deki tüm üyelerimizle, eski ilçe başkanlarımızla, mahalle başkanlarımızla delege seçimlerimizi güzel ve verimli bir şekilde tamamladık.” dedi.

“Hedef Kartepe Belediyesi”

Yerel seçimlerde CHP Kartepe teşkilatı olarak tek hedeflerinin Kartepe Belediyesi’ni almak olduğunu söyleyen CHP Kartepe İlçe Başkanı Cumhur Karakadılar “Bu arada biz listelere kesinlikle karışmadık ve karışmayız da. Tek liste halinde birlik ve beraberlik kazandı. Asıl hedefimiz Kartepe Belediyesi. Buna giden yolda güzel bir çalışma gerçekleştirdik. Belediyeyi kesinlikle almak istiyoruz. Bu yönde delege seçimleri çok güzel geçti. Emeği geçen tüm tüm arkadaşlarıma tekrar teşekkür ediyorum.” dedi.


Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (1055) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?