Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
AGP Sigorta güvencesi ile risklere meydan okumaya hazır mısınız?

AGP Sigorta güvencesi ile risklere meydan okumaya hazır mısınız?

20 Eylül 2017 Çarşamba Saat 10:33

İş Dünyası

Sigorta Acenteliği dalında sektördeki iş hayatına 1992 yılında başlayan, zamanla sektör içindeki yenilikleri kendi süzgecinden geçirerek müşterilerine, hızlı ve her zaman ulaşılabilir olmak prensibiyle, kaliteden ödün vermemek anlayı

SİGORTA VADİSİ KARTEPE’DE

Global Danışmanlık firmasının ortaklarından, uzun yıllar SEPAŞ ve TEDAŞ’ta çalışan Mukaddes Keskinkılıç iş tecrübesini bu kez de sigorta sektöründe göstermeye devam ediyor. Sigorta Vadisi Kartepe Acenteliği ile İstasyon Mahallesi Ankara Caddesi No:133/2 adresindeki 120 metre karelik yerinde hizmet vermeye başlayan Keskinkılıç, Allianz Sigorta- Anadolu Sigorta- Ergo Sigorta- Goupama Sigorta-Hdi Sigorta- Mapfre Sigorta ve Orient acentelikleri ve tüm sigorta branşları ile de hizmet vermekte.

SAYGI, GÜVEN VE AÇIKLIK

Sigorta Vadisi Kartepe Acentesi Mukaddes Keskinkılıç, sigorta sektörüne girme tercihinin nedenini şu sözlerle ifade etti; “Sigorta Vadisi, müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu bilinci ile çalışanların kişisel ve mesleki gelişmelerine katkıda bulunmak ve takım çalışmasını destekleyerek küresel becerilere destek veren bir şirket olma misyonu taşıyor. Takım ruhunu benimsemiş insan kaynakları ile hizmet vermek vizyonu ile ön planda olan Sigorta Vadisi’nin, takım çalışması, işbirliği ve katılımcılığı, sürekli eğitime önem veren yapısı, tüm çalışanlara her konuda fırsat eşitliği tanıması. Sahip olduğu karşılıklı saygı, güven ve açıklık anlayışı tercihimi Sigorta Vadisi Acenteliği’nde kullanmamın en büyük nedenidir” dedi.

SİGORTA İLE GÜVEN DUYGUSUNU TADIN

“Sigorta, ileride ortaya çıkabilecek risklerin şimdiden garanti altına alınmasını sağladığından, hayatın akışı içerisinde zaman zaman ortaya çıkan endişelerinizin büyük bir bölümünü bu yolla giderebilirsiniz” diyen Keskinkılıç; “Sigorta, belli bir birikim yapmayı sağladığından hem maddi olarak, hem de verdiği güven duygusu ile manevi olarak rahatlatan bir sistemdir. Kendinizin, ailenizin ve sevdiklerinizin sağlığını, değerli eşyalarınızı ve sahip olduğunuz tüm varlıkları sigortanın güvencesi altına almanız mümkündür. Evinizle ilgili herhangi bir tehlike durumunu, aracınızın çalınması, kaza yapması gibi olayları veya sağlığınızla ilgili endişelerinizi ilgili türde sigorta ile güvence altına alarak, günlük hayatınızı rahatlatabilir ve yaşam kalitenizi artırabilirsiniz” şeklinde konuştu.

RİSK GELECEĞE YÖNELİK BİR KAVRAMDIR

“Risk, geleceğe yönelik bir kavramdır ve gelecek de belirsizliklerle dolu olduğundan, zarar veya kayıp durumuna yol açacak bir olayın meydana gelme olasılığı her zaman mevcuttur” diyen Mukaddes Keskinkılıç; “Bu riskler herkes ve her yer için geçerli olduğu gibi maalesef Kartepemiz ve Kartepelimiz için de geçerli. Üstün özelliklerinin yanında dezavantajlarıda olan bir ilçe konumundayız. Batı Anadolu fay hattı en büyük tehlikelerden biri iken evlerimizde sigorta güvencesi en önemli tedbirlerden biri haline geliyor ister istemez. Tarım da ise hava şartlarının değişmesi sonucunda rekolte ve ürün kaybı olmakta. Bu riskleri de bertaraf etmek için devlet destekli TARSİM Sigortası yapılması lazım. İşte biz tam da bu noktada öngörülemeyen koşulların yarattığı olumsuz durumlara karşı şimdiden önlem almaya, Kartepe’ye sigorta hizmeti vermeye talibiz.” şeklinde konuştu

“7/24 HİZMETİNİZDEYİZ “

Mukaddes Keskinkılıç; “İlçemiz ekonomisini risklere karşı korumak için Kocaeli’nin ilk Şube açma yetkisine sahip olan AGP Sigorta aracılık hizmetleri A.S. Kartepe Şubesi'ni açarak ilçemizde yaşayan, çalışan emekçi, nakliyeci, çiftçi ve sanayicinin risklerini yerinde görüp doğru risk analizi yapıp doğru fiyatlandırıp, hasardan uzaktan değil İlçe de olarak hasarı doğru yöneterek, kayıplarımızı en aza indirmek için tüm AGP Sigorta Ailesi ve Şube Sorumlusu Mukaddes KESKİNKILIÇ olarak ilçemizin refah seviyesini yükseltmek için 7/24 halkımızın hizmetinizdeyiz. Kendimizi ve sevdiklerimizi hem maddi, hem de manevi olarak güvence altına almak için sigorta yaptırmayı ihmal etmeyin” dedi.


Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (453) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?