Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
Gribal enfeksiyon can aldı

Gribal enfeksiyon can aldı

05 Eylül 2017 Salı Saat 21:31

Güncel

Bayramın 1. Günü rahatsızlanarak gittiği hastanede gribal enfeksiyon teşhisi konularak ilaç verilen ve eve gönderilen 25 yaşındaki Hakan Usda, daha sonra durumu kötüleşince kaldırıldığı Özel Hastanede fenalaşarak yaşamını yitir

Edinilen bilgilere ve iddialara göre; Kocaeli  Kartepe İlçesi Acısu’da ikamet eden ve özel bir firmada çalışan  Recep Usda’nın   2 çocuğundan biri olan 25 yaşındaki Hakan Usda, Bayramın 1’inci günü fenalaştı.  Yakınları tarafından Kocaeli Devlet Hastanesine kaldırıldı.Muayene edilen ve bir takım  tahliller yapılan  Recep Usda’ya  gribal enfeksiyon  teşhisi konuldu.  İlaç yazılarak  ve 3 gün dinlenmesi  söylenen  Usda  eve gönderildi.

KURTARILAMADI

Yıldız Entegre’de çalışan ve Bekar olduğu öğrenilen  Hakan Usda,  Bayaramın 2. Günü  daha da fenalaştı.  Yakınları hemen kendisini alarak   daha önceki tahlil sonuçları ile birlikte  özel bir hastaneye kaldırdı. Özel hastanede  yakınlarının talebi doğrultusunda yatırıldığı öğrenilen  Usda, önceki  gün  daha da fenalaştı. Yoğun bakım servisine alınan  genç,  yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Talihsiz gencin cenazesi Acısu Fehide Ayşe camiinde kılınan ikindi namazı sonrası Acısu Mezarlığında  gözyaşlarıyla toprağa verildi.


Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (311) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?