Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
262 TOWERS’IN LANSMANI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  • 262 TOWERS’IN LANSMANI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  • 262 TOWERS’IN LANSMANI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  • 262 TOWERS’IN LANSMANI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

262 TOWERS’IN LANSMANI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

06 Mayıs 2017 Cumartesi Saat 20:38

İş Dünyası

Suudi Arabistanlı yatırımcı Muhammed El Kattan ve Türk ortağı Burçin Şahin tarafından yapılan 262 Towers’ın lansmanı yapıldı

Gerçekleştirilen lansmana yatırımcılar Muhammed El Kattan ve Burçin Şahin, AK Parti milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez,  MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, Kocaeli Birlikspor Başkanı Erhan Yılmaz ve çok sayıda işadamı katıldı.


ÜÇÜZ KULELER

Kocaeli’nin yükselen değeri olan 262 Towers (üçüz kuleler), 14 katlı projesi ile ofislerin yer alacağı iki adet business center ve bir adet konut rezidans binası ile kentin vizyonunu değiştirecek. D-100 Karayolu üzeri Yahya Kaptan Mahallesi’nin yanında Symbol Yaşam Merkezi’nin karşısında hayata geçirilecek olan proje, 2019 yılında hizmete girecek. Business Center bölümünde toplam 420 adet ofis bulunacak. Ofislerin altında 18 adet kafe & restoran olacak. Kafe ve restaurantların tamamı dev bir kürenin yer alacağı meydana bakacak. Rezidans alanının en üst katında ise 360 İstanbul Restoran hizmet verecek.


BİZE GÜVENEN EL KATTAN’A SONSUZ TEŞEKKÜRLER

Gerçekleşen lansmanda konuşan Türk ortak Burçin Şahin, ‘’Türkiye’nin en gelişmiş, en iyi planlanmış en teknolojik altyapısına sahip binalarımızı İzmitli biri olarak şehrimize yapmanın gururunu yaşıyoruz. Kentimizin cazibe merkezi haline gelmesini planladığımız 262 Towers projemizde sizleri kral ve kraliçeler gibi yaşatacağız. Bu projede bize destek olan Belediye başkanımıza ve ekibime teşekkür ediyorum. Bize ve ülkemize güvenerek yatırımda bulunan Muhammed El Kattan’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum’’ dedi. Şahin’in ardından kısa bir teşekkür konuşmasını gerçekleştiren Muhammed EL Kattan, ‘’Sayın kaymakamıma, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’a ve destek olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum’’ ifadelerini kullandı.


Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (1134) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?