Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
NİZAMETTİN GÜL OLAYLI MAÇ HAKKINDA KONUŞTU

NİZAMETTİN GÜL OLAYLI MAÇ HAKKINDA KONUŞTU

03 Mayıs 2017 Çarşamba Saat 14:42

Spor

2. Amatör Lig D Grubu’nda Play-Off’a çıkacak olan 3. takımın belirleneceği Arslanbey Organize Sanayi ile Köseköy Ateşspor maçı 86. dakikada çıkan olaylar nedeni ile yarıda kalmıştı

Arslanbey ekibinin ikinci başkanı Nizamettin Gül yaşanan olaylardan ötürü üzüntülü olduklarını ifade etti.


ENGEL OLMAK İÇİN ÇABALIYORUZ

Gazetemize açıklamalarda bulunan Nizamettin Gül şu ifadelere yer verdi: Baştan belirtmeliyim ki Köseköy Ateşspor maçındaki olaylar nedeni ile üzüntümüzü ifade etmek istiyorum. Yönetim kurulu olarak bu tür şeyler engel olmak için çabalıyoruz. Bu maçtan bir gün önce KASKF Başkanı Murat Aydın’ı aradık ve önceki haftalarda Kandıra’daki maçta yine hakem faciası yaşadığımızı ifade ederek, Arslanbey - Ateş maçına kaliteli hakemlerin atanmasını talep ettik.


DURUP DURURKEN OLMADI

Murat Aydın tarafımıza -İyi hakemlerimiz var, hiç merak etmeyin iyi bir trio maça atanacaktır- dedi. Selim hocamız ve Ömer hocamız ile ilgili sıkıntı hiç yok. Maç esnasında saha içinde de bir sorun yoktu. Her şey güzel gidiyordu ve centilmence bir futbol vardı. Ancak son dakikalarda gelişen talihsiz olaylar maça gölge düşürdü. Peki, taraftar niye sahaya girdi? Durup dururken olacak bir şey değil tabii ki.


DENİZ DUMAN TARAFTARI TAHRİK ETMİŞTİR

Asla sahaya girilme olayını tasvip etmiyorum ancak Yardımcı Hakem Deniz Duman bir pozisyonda tribüne dönerek kafa salladı. Bu davranışın ardından taraftarımız da tahrik oldu ve skorun da negatif etkisi ile istemediğimiz şeyler yaşandı. Köseköy bizim komşu köyümüz. Aramızda 10 dakikalık bir mesafe var. Futbolcular, yönetimler ve camialar bir birini çok iyi tanıyor. Arslanbey tarafı olarak Köseköy Ateşspor’a bundan sonraki maçlarında başarılar dileriz. Tüm spor camiasından özür diliyoruz.


Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (903) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?