Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
Yıldız Entegre Mimari ve Tasarım Zirvesi’ne Sponsor Oldu

Yıldız Entegre Mimari ve Tasarım Zirvesi’ne Sponsor Oldu

18 Nisan 2017 Salı Saat 21:11

İş Dünyası

Ahşap ve orman ürünleri alanında Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketleri arasında yer alan Yıldız Entegre, Mimari Etkinlik Merkezi işbirliği ile düzenlenen Mimari Tasarım Zirvesi’ne ana sponsor oldu.

“Mimari tasarım sürecinde disiplinler arası etkileşim” temasıyla düzenlenen etkinlik; mimarlar, tasarımcılar ve diğer yaratıcı endüstri profesyonellerini bir araya getirdi. Yıldız Entegre’nin ana sponsorluğunu üstlendiği zirve, 50’ye yakın sponsor ve destekçinin katkılarıyla gerçekleştirildi.


Zirve katılımcılara, mimarlık mesleğinin taşıdığı işlevsel ve estetik özellikler kapsamında, endüstri ürünleri, mühendislik, güzel sanatlar, felsefe ve sosyoloji olmak üzere pek çok disiplinle ilişkilerin güçlendirilmesine yönelik zengin bir program sundu.


Yıldızlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Genel Sekreteri İlkay Ünal açılış konuşmasında; ‘’Tasarım, mimari, inovasyon ve gelecek trendler önem verdiğimiz konular arasında yer alıyor. Bu kapsamda Mimari ve Tasarım Zirvesi gibi önemli etkinlikleri destekleme kararı aldık. Ağaç sektöründe hizmet veren bir firma olarak tesislerimizde son teknoloji kullanımı bizim için çok önemli. Birbiriyle haberleşen, üretim proseslerinden ham madde tedarikine, müşteri şikayetlerine olan geri dönüşe kadar bütün ilişkiyi kendi içinde anlamlandıran bir yapıya sahibiz. ‘’ dedi.


Yıldız Entegre‘nin hem yurt içinde hem de yurt dışındaki yatırımlarıyla ağaç sektöründe liderliğine dikkat çeken Ünal, sözlerine şu şekilde devam ediyor: ‘’Ülkemizde Manisa, Mersin, Bolu ve Kocaeli tesislerindeki üretim gücümüzün yanı sıra yurtdışında Rusya, Amerika’da yatırımlarımız bulunuyor. Romanya'da son 10 yılın en büyük yabancı yatırımcısı ödülüne laik görüldüğümüz bir projeyi hayata geçiriyoruz. Önümüzdeki dönemde gerçekleştireceğimiz yatırımlarımız ile ülkemizin bayrağını gururla dalgalandırmaya devam edeceğiz...’’ diyerek konunun önemini vurguladı.


Zirvenin ikinci gününde ise Yıldız Entegre Satış Müdürü Selçuk Ormancı, ‘’Çağdaş Yapı Malzemelerinin Tasarımlarda Kullanılması’’ panelinde konuşmacı olarak yer aldı.


Tasarım ve teknolojiyi ahşap zeminleri yeniden tanımlamak ve yenilikçi ürünler geliştirmek için bir araya getiren Yıldız Entegre, “Vario” markası ile en yeni parke, kapı, levha ürünlerini zirvedeki fuaye alanında sergiledi.


Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (994) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?