Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
Dikkat eyleyin dikkat Hasan geliyi Hasan

Dikkat eyleyin dikkat Hasan geliyi Hasan

27 Haziran 2011 Pazartesi Saat 08:37

Güncel

Ak Parti Kartepe ilçe başknalığı yarışı üzerine yazı.

Sanatçı Kamil Sönmez’ in  meşhur şarkısı (Dikkat eyleyin dikkat Hasan gelıyi Hasan) tam da uymuş. Kime mi uymuş Ak Parti Kartepe ilçe başkanı Hasan Kandaz’a uymuş.

 

Ak Parti Kartepe ilçe başkanlığı için yarışlar başladı yiğitler çıktı er meydanına hebsi bir birinden merdane.

 

Ak Parti ilçe başkanlığı için kimlerin isimleri var kimlerin.  İsimleri açıklanmasa da en azından bölgelerini söyleyerek Ak Parti delegelerine ve üyelerine buradan tüyolar veriyim. Arslanbey, Maşukiye, Uzunçiftlik, Suadiye şimdilik başkanlık için yarışan adaylar bu bölgelerden.

 

Bu bölgelerdeki adaylar gün geçtikçe daha çok çalışmaya ve delege kapma yarışına başladılar. Bu söylediğim bölgelerde ki delegeler e sesleniyorum asıl iş onlara düşüyor. Ama şu bir gerçek ki bazı adayların bölgesinden çok ilginç ve şaşırtıcı sonuçlar çıkıyor. Bakalım kim kendi bölgesinden güçlü bir şekilde diğer bölgelere iniş yapacak.

 

Şimdi gelelim mevcut başkan Hasan Kandaz’a geçtiğimiz hafta Cuma günü Eşme seka park ta yapılan zafer pikniğin de rakiplerini çok kızdıracak sözler söyledi. İl başkanı Mahmut Civelek’i kürsüye alarak basına resim çektirip gülerek bu samimiyet umarım birilerine ders olur ve nekadar başarılı olduğumuz görülür diyerek adeta kıskananlar çatlasın dedirtti.

 

Bakalım bu sözlerin ardından ne gibi fısıltılar olacak İl başkanı Mahmut Civelek i kimler arayıp neler oluyor sayın başkanım diyecek.

 

İş te budurum da bana sanatçı Kamil Sönmez in o meşhur şarkısı olan (DİKKAT EYLEYİN DİKKAT HASAN GELIYİ HASAN ) dedirtti.


Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (1248) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?