Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
Kültür ve  Sanatla Dolu Kartepe
  • Kültür ve  Sanatla Dolu Kartepe
  • Kültür ve  Sanatla Dolu Kartepe

Kültür ve Sanatla Dolu Kartepe

27 Şubat 2017 Pazartesi Saat 11:12

Kültür Sanat

Kartepe Belediyesi, ilçe halkının yaşam kalitesinin arttırılması için fiziki yatırımlar kadar, ruhsal ve manevi doyum sağlayan kültür-sanat hizmetlerini de önemsiyor.

Yıl boyunca Kartepelilere hizmet vermek üzere, kültür ve sanat şemsiyesi altında görsel ve işitsel sanat dallarından müzik, edebiyat, tiyatro, kişisel gelişim eğitimleri, spor aktiviteleri, yarışmalar ve benzerleri için ihale açarak Kartepelilere en iyisini sunmayı hedefliyor.


Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Kültür Sanat Organizasyon işleri İle İlgili açılan “2017 Yılı Kültür Sanat Etkinlikleri Organizasyonları Hizmet Alım İşi” ihalesi 28 Şubat 2017 Salı Günü Saat 10.00’da açık ihale usulü ile ihale yapılacak.


Belediye toplantı salonunda yapılacak ihaleye yerli istekliler katılabilecek. İhaleye ilişkin dokümanlar belediyenin internet adresinden görülebilir ve 100,00-TL karşılığı Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü Fatih Sultan Mehmet Mah. Dicle Cad.No.12 Kat:4 Kartepe / Kocaeli adresinden temin edilebilir.


İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiye Elektronik Kamu Alımları Platformu’nda (EKAP) yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir. (https://ekap.kik.gov.tr)

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in şeffaf belediyecilik anlayışı ile yapılacak ihale, belediyeninwww.kartepe.bel.tr internet adresi vewww.facebook.com/kartepebelediyesosyal medya adresi üzerinden canlı yayınlanacaktır.


Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (856) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?