Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
İŞTE KOTONUN YENİ BAŞKANI
  • İŞTE KOTONUN YENİ BAŞKANI
  • İŞTE KOTONUN YENİ BAŞKANI

İŞTE KOTONUN YENİ BAŞKANI

10 Ocak 2017 Salı Saat 10:19

Gündem

KOTO yönetim kurulu üyeleri ortak bir karar ile Necmi Bulut u başkan olarak seçti. Ancak oda yönetimi Bulut’un başkanlığını kamuoyu ile yarın paylaşacaklarını duyurdu.

SIKINTILAR KESİLMEDİ

15 Temmuz FETÖ/PDY Terör Örgütü'nün darbe girişimi sonrasında başlatılan operasyonlar sonucu tutuklanarak cezaevine gönderilen Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ'dan sonra KOTO'da sıkıntılar kesilmedi. Ardından odaya başkan seçilen Semih Barış'ın da Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nda gelen belge ile başkanlığı düşmüştü. Bu sabah yapılan yönetim kurulu toplantısında Necmi Bulut başkan olarak seçildi.


KAMUOYUNA YARIN SÖYLENECEK
Bugün oda binasında saat 11.30'da biten yönetim kurulu toplantının ardından alınan bilgilere göre yoğun gündem maddesi sebebiyle başkan hakkında nihai karar verilmedi. Ancak yapılan açıklamaya göre yarın sabah saatlerinde gerçekleşecek olan yönetim kurulu toplantısının ardından Necmi Bulut'un KOTO başkanlığı kamuoyuna ilan edilecek. Bulut'un başkan olması için kararın oy birliği ile verildiği ifade ediliyor. Ayrıca yeni yönetim kurulu üyeleri Cafer Kozluca ve Hasan Kanca oldu.


NECMİ BULUT KİMDİR?

1968 İzmit doğumlu. Sigortacılık yapan Bulut, Meslek Lisesi mezunu, evli ve 3 çocuk babası. 1990 yılından bu yana KOTO üyesi olan Bulut, 1995 yılında bu yana meclis üyesi görevini yürütüyordu.


Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (1340) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?