Spor

KOCAELİ Lİ AMATÖRLER ANTALYA YA YOLA ÇIKTILAR

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri 5 ci başkanlar kurulu toplantısı için Antalya doğru yola çıktı.

12 Ekim 2018 Saat: 02:48
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 606 kez okunmuştur

KOCAELİ Lİ AMATÖRLER ANTALYA YA YOLA ÇIKTILAR
KOCAELİ Lİ AMATÖRLER ANTALYA YA YOLA ÇIKTILAR

12-15 Ekim tarihleri arasında Antalya Side Sueno Otel de gerçekleşecek olan 5 ncı başkanlar kurulu ve spor çalıştayına ilimizde faaliyet gösteren spor kulüp başkanları, belediye başkanları ve spor adamları davet edildi. 
KASKF nin ev sahipliğinde gerçekleşecek olan ve 3 gün sürecek olan çalıştaya 7 otobüs federasyon bahçesinden saat 24.00 te hareket etti. 


KASKF başkanı Murat Aydın Antalya dan telefonla görüntülü canlı bağlantıyla kısa bir koşma yaptı. Başkan Aydın; Katılım sağlayan tüm spor kulüpleri başkanlarına teşşekkür etti. Aydın programın akışıyla ilgili kısa bir bilgide verdi. Programın ilk günü olan cuma günü serbest olacağını ifade etti. Cumartesi günü sabah yürüyüşünün ardından Amatör Spor haftası münasebetiyle sabah yürüyüşü ile başlayacak olan program; daha sonra tüm davetlilere sunumlar yapılarak konuşmacılara söz verileceği belirtti. 
Bir çok sportif etkinliklerin yapılacağı çalıştay; 15 ekim pazartesi günü sona erip, kafile yine otobüsle izmit e dönüleceği ifade etti.

Futbol il temsilcisi Mithat Ağa kısa bir konuşma yaparak katılımcılara 5 ci başkanlar kurulu toplantısıyla ilgili bilgi verdi.

5 ci Antalya Başkanlar kurulu Toplantısına bayan Spor severlerde katılıyor.

 

Haber Kartepe Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑