Güncel

KARTEPE BELEDİYESİ’NDEN HATIRLATMA! YAPILANDIRMANIN SÜRESİ UZATILDI

Kartepe Belediyesi, vergi borçlarının yapılandırma başvuru süresinin 31 Ocak 2021 tarihine kadar uzatıldığını ve yapılandırma sonrası Ocak ayında gerçekleştirilecek ilk taksit ödemelerinin ise Şubat ayına ertelendiğini açıkladı.

7 Ocak 2021 Saat: 17:13
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 203 kez okunmuştur

KARTEPE BELEDİYESİ’NDEN HATIRLATMA! YAPILANDIRMANIN SÜRESİ UZATILDI
KARTEPE BELEDİYESİ’NDEN HATIRLATMA! YAPILANDIRMANIN SÜRESİ UZATILDI

Kartepe Belediyesi, vergi borçlarının yapılandırma başvuru süresinin 31 Ocak 2021 tarihine kadar uzatıldığını ve yapılandırma sonrası Ocak ayında gerçekleştirilecek ilk taksit ödemelerinin ise Şubat ayına ertelendiğini açıkladı. 31 Aralık 2020 tarihinde sona eren vergi borcu yapılandırma müracaatı bir ay daha uzatılarak 31 Ocak 2021 olarak belirlendi.

Kartepe Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü yetkilileri; 17 Kasım 2020 tarih ve 31307 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan 'Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7256 sayılı Kanun' çerçevesinde su, emlak, çevre temizlik, ilan ve reklam, işgaliye gibi borçların yeniden yapılandırılacağını duyurdu.

Emlak, ilan ve reklam, çevre ve temizlik vergisi, harçlar ve ücretler, su ve atık su alacakları kapsamında belediyemize borcu olan vatandaşlarımız bu kanundan yararlanabilecek. Kanundan yararlanmak isteyen vatandaşlar 31 Ocak'a kadar Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne başvurmaları gerekiyor. Vatandaşların borçlarını peşin ya da 6, 12 veya 18 taksitle ödeyebilecek.

 

Haber Kartepe Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑