Siyaset

Kamyonculardan Mutlu'ya destek sözü

Saadet Partisi Başiskele Belediye Başkan Adayı Zafer Mutlu, Başiskele SS 4 nolu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı İsmail Özkar ve üyelerini ziyaret ederek projelerini anlattı ve çalışmaları ile ilgili bilgi verdi.

9 Mart 2019 Saat: 18:52
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 113 kez okunmuştur

Kamyonculardan Mutluya destek sözü
Kamyonculardan Mutlu'ya destek sözü

Kalabalık bir gruba seslenen Mutlu, “Başiskele yönetilen değil, yöneten bir başkan istiyor" dedi

Başkan Adayı Zafer Mutlu, seçim çalışmalarına devam ediyor. Kullar'da bulunan Başiskele SS 4 nolu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı İsmail Özkar ve üyelerini ziyaret eden Mutlu, yerel seçimler öncesi destek istedi ve projelerini anlattı. Sözleri zaman zaman alkışlarla kesilen Mutlu, “Başiskele kimseye diyet borcu olmayan, yönetilen değil yöneten bir başkan istiyor. Tek kuruşu ziyan etmeden bu ilçeyi hep birlikte yöneteceğiz” şeklinde konuştu. 

ÇÖP KOKULARININ YERİNİ PİS İŞLERİN KOKULARI ALDI

Sözlerine devam eden Saadet Partisi Başiskele Belediye Başkan Adayı Mutlu, “Biz şehrimizi iyi yönetemeyenlere bu seçimlerde bazı ilçelerde dur dersek ayaklarını denk alacaklardır. Biz kazanırsak kimse kaybetmeyecek. Biz kazanırsak hangi partili olursa olsun tüm insanlarımız kazanacak. Hem ülkemiz hem ilçemiz dar boğazda. Eskiden iyi yönetilmeyen belediyelerde çöp kokuları etrafa yayılırdı şimdi ise çöp kokuları gitti ama belediyelerde dönen pis işlerin kokuları her yeri sardı. Milleti tehdit edercesine bizden başkasına oy verirseniz beka sorunu ortaya çıkar diyorlar. Milletin beka sorunu yok, makamlarını kaybedecek olanların şasi beka sorunu var. Panik başladı çünkü rant elden gidiyor. Asıl dertleri bu" diye konuştu. 

ÖZKAR TEŞEKKÜR ETTİ

Ziyaretinden dolayı Mutlu’ya teşekkür ederek söz alan ve üyelere seslenen Başiskele SS 4 nolu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı İsmail Özkar da ziyaretten duydukları mutluluğu ifade ederek “Bizler şehrimizin hem esnafı hem yıllardır ikamet eden eşrafı olarak daha iyi günler görmesini, daha çok hizmet almasını istiyoruz. İnşallah 31 Mart seçimleri hepimiz için hayırlı olacak” dedi. Mutlu da Özkar’a teşekkür ederek günün anısına üyelerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Haber Kartepe Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑