Siyaset

KAMAN, “ŞİARIMIZDA RANT YOK “

İYİ Parti Kartepe İlçe Teşkilatı, Köseköy İstasyon Mahallesi’nde Millet İttifakının Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Serdar Kaman için Seçim İrtibat Bürosu açtı.

26 Şubat 2019 Saat: 15:58
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 175 kez okunmuştur

KAMAN, “ŞİARIMIZDA RANT YOK “
KAMAN, “ŞİARIMIZDA RANT YOK “

Açılışın ardından Kaman bölge esnafını gezerek hayırlı işler diledi.

Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için yoğun bir çalışma içerisinde olan İYİ Parti Kartepe İlçe Teşkilatı, Millet İttifakının Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Serdar Kaman için Köseköy İstasyon Mahallesinde Seçim İrtibat Bürosu açtı. Kartepe’de CHP ile ittifak yapan İYİ Parti’nin açılışında CHP’den kimsenin olmayışı ise dikkatlerden kaçmadı.

YOĞUN KATILIM

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan açılış programına İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, Millet İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Serdar Kaman, İYİ Parti Kartepe İlçe Başkanı Haluk Tamyüksel, İl ve İlçe Yöneticileri, meclis üyesi adayları ve çok sayıda partili katıldı. Açılış kurdelasını Şanbaz, Yıldız ve Tamyüksel birlikte kesti.

TAMYÜKSEL, “BİZLERE GÜÇ KATTINIZ “

Seçim İrtibat Bürosunun açılışının açılış konuşmasını yapan İYİ Parti Kartepe İlçe Başkanı Haluk Tamyüksel, “Katılımınızla bizlere güç kattınız. Teşekkür ediyorum. Sizlerle birlikte daha güzel çalışmalara imza atacağız. Yoğun bir çalışma içerisindeyiz. 31 Mart’ta bu çalışmaların meyvesini alacağımıza inancım tamdır. Sağlam adımlarla yolumuza hep birlikte devam ediyoruz “ ifadelerini kullandı.

YILDIZ, “SİYASETİN TEMİZLİĞİNİ POLİTİKANIN KİRLİ YÜZÜYLE KİRLETMEYECEĞİZ”

Kartepe’nin güzel insanları hoş geldiniz diyerek konuşmasına başlayan İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, “4 ilçede ve Büyükşehir’de pırıl pırıl adaylarımızla seçime giriyoruz. 40 yıldır siyaset yapıyorum. Bizler siyasetin temizliğini politikanın kirli yüzüyle kirletmeyeceğiz. Sıkıntılı bir süreçteyiz. Ters anlayışa kimse mahal vermesin. Bizler dik duran insanlarız. 50+1’i almadan seçim kazanmak mümkün değil. Bizler seçimi kazanmak için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz “ dedi. Kartepe’de CHP ile ittifak içindeyiz diyen Yıldız, “ Ufak tefek sıkıntılar yaşadık. Ama bu sıkıntılar aşıldı. Bundan sonraki süreçte Millet İttifakı ile seçim yaşayacağız. Millet İttifakı’nın adayları olan Kartepe’de Cumhur Karakadılar’ı ve Büyükşehir’de Serdar Kaman’ı belediye başkanı yapmak için çalışacağız “ diye konuştu.

KAMAN, “ŞİARIMIZDA RANT YOK “

Açılışta son olarak konuşan Millet İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Serdar Kaman, ilk olarak Kartepe  ile ilgili projelerinden bahsetti. Siyasetin uzun soluklu bir yol olduğunu dile getiren Kaman, “12 yıldır siyasetin içindeyim. Yaptığımız tüm mücadele milletimiz için. Eğer seçilirsem 16 yıldır göremediğiniz hizmeti 5 yıl içinde göreceksiniz. Çünkü bizim şiarımızda rant yok. Hedefimizde para kazanmak hırsı yok. Hedefimiz insan odaklı belediye hizmeti sunmak. Kapımız herkese açık olacak. Haftada bir gün halk günü yapacağız. Telefonum 7/24 açık olacak. Yönetimi sizlerle paylaşacağız. Bunların sözünü buradan veriyorum” ifadelerini kullandı.

 

Haber Kartepe Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑