Siyaset

İbrahim Bıyıklı Kartepe’de başkan gibi!

Saadet Partisi Kartepe Belediye Başkan Adayı İbrahim Bıyıklı Kartepe’de ezber bozmaya ve adından söz ettirmeye devam ediyor.

16 Mart 2019 Saat: 03:13
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 161 kez okunmuştur

İbrahim Bıyıklı Kartepe’de başkan gibi!
İbrahim Bıyıklı Kartepe’de başkan gibi!

Gittiği her yerde yoğun bir ilgi gören Saadet Partisi Kartepe Belediye Başkan Adayı İbrahim Bıyıklı adeta başkan gibi karşılanarak ilgi odağı oluyor.

Avluburun’da hasta ziyareti

Avluburun Mahallesi’nde hasta ziyaretleri ile güne başlayan İbrahim Bıyıklı hastalara geçmiş olsun dileğinde bulunarak yakınlarından bilgi alıyor. Bir süredir evinde yatan Necat Sevim’i ziyaret eden Bıyıklı, geçmiş olsun dileğinde bulundu. Yakınları ile bir süre sohbet eden gnç başkan adayı, gelen talepleri dinledikten sonra Kartepe’ye dair projelerini bölge sakinleriyle paylaştı.

Yaşlılara özel hürmet

Avluburun’da ziyaretlerini sürdüren SP Kartepe Belediye Başkan Adayı İbrahim Bıyıklı bölgenin sevilen kanaat önderlerinden İbrahim Bilin’i ziyaret ederek sohbet etti. Yaşlı vatandaşlara özel bir hürmet göstererek herkesin takdirini kazanmayı başaran İbrahim Bıyıklı, vatandaşların “sizi başkan olarak görmek istiyoruz” sözlerine karşılık, sizin desteğinizle inşallah” diyerek karşılık verdi.

Önemli projelerimiz var!

Bıyıklı’nın bir sonraki durağı Derbent’ti. Bölgenin sevilen ve saygın isimlerinden Adem Taban ve ailesini ziyaret eden Bıyıklı, gördüğü ilgiden bir hayli memnun kaldı. Bıyıklı, Kartepe için israfı önleyecek, kaynakları verimli kullanacak ve hastane başta olmak üzere bölgenin eksiklerini giderecek projeler hazırladıklarını söyledi.

Saadet Partisi Kartepe Belediye Başkan Adayı İbrahim Bıyıklı ilçe genelinde sokakları gezmeye, halkla bütünleşmeye boşluk bırakmadan sürdürüyor.

 

Haber Kartepe Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑