Siyaset

İbrahim Bıyıklı gençlerle birlikte hoşaf dağıttı

Saadet Partisi Kartepe Belediye Başkan Adayı İbrahim Bıyıklı, 18 Mart Çanakkale Zaferi yıldönümü sebebiyle ilçede gerçekleşen etkinliklere katıldı.

21 Mart 2019 Saat: 12:20
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 172 kez okunmuştur

İbrahim Bıyıklı gençlerle birlikte hoşaf dağıttı
İbrahim Bıyıklı gençlerle birlikte hoşaf dağıttı

Saadet Partisi Kartepe Belediye Başkan Adayı İbrahim Bıyıklı, 18 Mart Çanakkale Zaferi yıldönümü sebebiyle Köseköy’de gerçekleşen etkinliklere katıldı. Saadet Partisi Kartepe Meclis Üyesi adayları ile birlikte hoşaf dağıtan Bıyıklı, Köseköylü gençlerin düzenlediği programa katıldıktan sonra esnaf ziyareti yaparak vatandaşları selamladı.

Çanakkale Zaferi’nin bir milletin topyekûn mücadele ile yazdığı bir destan olduğunu vurgulayan Bıyıklı, “Çanakkale Türkün, Kürdün, Lazın, Çerkezin koyun koyuna yattığı topraktır. Tek bir askerinin bile geri dönmeyi düşünmediği alaylardır. Çanakkale 57. alay, o yıl mezun vermeyen okullardır. Dünya tarihinin eşsiz zaferlerinden olan Çanakkale Zaferi’nin 104. yılında başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm Çanakkale kahramanlarımızı minnetle ve rahmetle anıyorum” ifadeleriyle 18 Mart Çanakkale Zaferi ile alakalı duygularını paylaştı.

 

Haber Kartepe Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑