Siyaset

Bıyıklı Pazar Esnafını Ziyaret Ett

Saadet Partisi Kartepe Belediye Başkan Adayı İbrahim Bıyıklı Suadiye’de pazar esnafını ziyaret etti.

29 Mart 2019 Saat: 18:02
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 187 kez okunmuştur

Bıyıklı Pazar Esnafını Ziyaret Ett
Bıyıklı Pazar Esnafını Ziyaret Ett

Kartepe Belediye Başkan Adayı İbrahim Bıyıklı Suadiye semt pazarını gezerek pazar esnafından ve vatandaşlardan destek istedi.

Sıcak karşılanıyor, ilgi görüyor

Bıyıklı beraberinde meclis üyesi adayları, parti yöneticileri, gençlik kolları ile birlikte pazar esnafının sorunlarını dinledi. Ziyaret sırasında esnaf ve vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılaşan başkan adayı Bıyıklı herkese eşit şekilde yaklaşaklarını söyledi. Partizanlıktan uzak bir şekilde yönetim sergileyeceklerini de belirten Kartepe’nin sevilen başkan adayı Bıyıklı, şu ifadelere yer verdi, "İlçemizi yönetirken paydaşlarımızla, toplumun tüm dinamikleriyle ve elbette siz değerli esnafımızın da görüşünü alarak yöneteceğiz. Birbirinden güzel ve ilçemize katma değer sağlayacak projelerimiz var.

Halkımız değişim istiyor

Kimseyi ayırmayacağız ve bizim yönetim anlayışımızda kimse kendini yalnız ve öteki hissetmeyecek. Kartepe’de halkımızın bizi bağrına basması ve yoğun ilgi göstermesi yönetim anlamında artık değişim istediği, temiz ve liyakat sahibi insanlar tarafından yönetilmek istediğini gösteriyor. İnşallah Kartepe’mizi hepbirlikte dürüstçe yöneteceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Haber Kartepe Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑