Siyaset

ARSLANBEYLİ SEBAHATTİN ÖZTÜRK HAYALİNE KAVUŞTU

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ödüllü projeleri arasında yer alan Alo Evlat Birimi, Arslanbey Mahallesi’nde ikamet eden Sebahattin Öztürk’ün hayalini gerçekleştirdi.

17 Kasım 2018 Saat: 13:34
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 605 kez okunmuştur

ARSLANBEYLİ SEBAHATTİN ÖZTÜRK HAYALİNE KAVUŞTU
ARSLANBEYLİ SEBAHATTİN ÖZTÜRK HAYALİNE KAVUŞTU

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in göreve gelir gelmez uygulamaya koyduğu Alo Evlat Projesi, ödül almanın yanı sıra örnek proje olarak birçok il ve ilçe belediyesi tarafından da uygulanıyor. 7/24 hizmet veren Alo Evlat Birimi, Arslanbey Mahallesi’nde ikamet eden Sebahattin Öztürk (51)’ün hayalini gerçekleştirdi.

ENGELLİ RAMPASI YAPILDI

Yaşadığı rahatsızlık sonrasında iki ayağını kaybeden Öztürk, diyaliz tedavisi de görüyor. Zor şartlar altında hayatına devam eden Sebahattin Öztürk’ün günlük ihtiyaçlarını karşılaması için Alo Evlat Birimi, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ile birlikte Öztürk’ün evinin önüne engelli rampası yapıldı ve akülü tekerlekli sandalyesi de teslim edildi.

BÜYÜKLERİMİZ BAŞTACIDIR

Kartepe Belediyesi Alo Evlat Birimi tarafından teslim edilen akülü tekerlekli sandalye Sebahattin Öztürk’e telim edilerek sosyal hayat ile bağlantısı yeniden sağlandı. Alo Evlat Birimi’nin Kartepeli büyüklerine her zaman hizmet ettiğini belirten Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Peygamber Efendimizin büyüklere saygı gösterilmesiyle ilgili birçok hadisi vardır. Aynı zamanda hepimiz bir engelli adayıyız. Büyüklerimiz her zaman bizlerin baştacıdır. Bizlerde Kartepemizde büyüklerimize en iyi şekilde hizmet ediyoruz, etmeye devam ediyoruz” şeklinde konuştu.     

 

Haber Kartepe Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑