Asayiş

Arslanbey de Bıçaklama Çocuk Sesi Rahatsız Edince....

Kartepe'de bir şahıs, çocukların sesinden rahatsız olduğu ve çöp kutularının yerini değiştirdiğini bahane ederek komşusunu Hasan Şahin'i göğsünden bıçakladı.

15 Kasım 2018 Saat: 00:13
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 404 kez okunmuştur

Arslanbey de Bıçaklama Çocuk Sesi Rahatsız Edince....
Arslanbey de Bıçaklama Çocuk Sesi Rahatsız Edince....

Kartepe’de Hasan Şahin adlı kişi, çocuklarının sesinden rahatsız olan ve çöp kutularının yerini değişmesi nedeniyle anlaşmazlık yaşadığı komşusu tarafından göğsünden bıçaklandı. Olay Kartepe Arslanbey Mahallesi’nde bulunan bir sitede meydana geldi. Edinilen bilgiye göre site içerisinde kurulan 2 yönetimi destekleyenler arasında anlaşmazlık yaşandı. Yaşanan anlaşmazlık sonrasında Hasan Şahin'in ile arası açılan Bülent K., Şahin’in çocuklarının apartman önündeki parkta oyun oynarken çıkardıkları sesten rahatsız olduğunu söyleyerek komşusuyla tartıştı. 

“KALIBINA GÜVENME” 

Sabah işe giderken çöpe attığı poşetleri geldiğinde balkonun altında gören ve çöp kutularının yerini değiştiğini gören Şahin, yöneticiye giderek durumu anlattı. Olayın ardından Bülent K., bahçece gül diken Şahin’in yanına gelerek, “Sana kafayı taktım, kalıbına güvenme” dedikten sonra Şahin ile birlikte apartmana girdi. Tartışmanın büyümesi üzerine evden bıçağı alan Bülent K., kapı komşusu Hasan Şahin’i göğsünden bıçaklayarak yaraladı. Olay yerine gelen ambulansla Kocaeli Devlet Hastanesine kaldırılan Şahin tedavi altına alındı. Yapılan doktor incelemesinde Şahin’in göğsüne saplanan bıçağın kalbini parçalamasına santimler kaldığı belirlendi. 

"İYİCE DELİRDİM"

Olayın yönetimsel tartışma sonrasında meydan geldiğini söyleyen yaralı Hasan Şahin, “3.5 senedir biz mahkemeliğiz. Olay bu şahısla ilk önce ses ve gürültüden başladı. Çocuklarıma çok bağırıyordu, ‘Çok ses yapıyorsunuz’ diye. Ama blokta başka çocuklar da var ama onlara benim çocuklarıma yaptığını yapmıyor. Bundan 2-3 ay önce, çöp bidonları vardı. Çöp bidonlarını bu kesiyor. Oradan onu alınca benim hanımla tartışıyorlar. Çöpü ertesi gün başka yere koydular. 2 gün sonra sitenin orta yerindeki çöpleri de söktüler, yönetim adında kurulan zaatler. Bunlar bunu sökünce ben de iyice delirdim. Ben işe giderken poşetleri çöpe atıyorum, ben gittikten sonra onlar balkonumun altına yığıyorlar” dedi.

 "SANA DA KAFAYI TAKTIM”

 Tartışma yaşadığı ikinci yönetim tarafından kullanmaması için kovaların söküldüğünü iddia eden Şahin, “Pazar günü gül fidesi ekmeye başladım, çocuklarla. Yolun aşağısından geliyordu o. Ben çok dikkat etmedim. Malzeme almak için bodruma indim o da yanıma geldi. Bodrumda, ‘Sana kafayı taktım geçenki muhabbetten. Kendine fazla güvenme olduğun yere yıkarım seni’ dedi. Nasıl yapacağını sorduğumda ‘Dur bekle’ diyerek eve girdi. Bir ses geldi, kafamı çevirdim, elinde bıçak var arkasından da ablası tutuyor. Ben onun elinde bıçağı görünce yerden odun aldım. Ablasından sıyrıldı, ilk önce hanıma yöneldi. Ben de odun aldım omuzuna vurdum. Ben vurunda o da direk bıçağı bana salladı. Ben kendimi yere attım. Sonra bıçağı eşime doğur yönelterek, ‘Seni de çocuklarını da öldüreceğim’ diyerek tehdit etti. Kısacası bu iki yönetim arasında kurulan anlaşmazlık kurbanı oldum” diye konuştu. 

TUTUKLANDI! ı 

Olayın ardından Kocaeli Devlet Hastanesinde ameliyat edilen Şahin’in tedavisi sürerken, gözaltına alınan Bülent K. ise tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

 

Haber Kartepe Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑