Siyaset

Sandıkçıoğlu, “Bu masanın hesabını kim ödedi?”

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla biranda gündeme oturan MHP’li Serbülent Dursun Sandıkçıoğlu, Kartepe Belediyesinin hizmete koyduğu Antik Köfte Sosyal Tesisini yine diline doladı.

6 Ocak 2020 Saat: 16:11
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 402 kez okunmuştur

Sandıkçıoğlu, “Bu masanın hesabını kim ödedi?”
Sandıkçıoğlu, “Bu masanın hesabını kim ödedi?”

İlimizde geniş bir kesim tarafından tanınan MHP’li Serbülent Dursun Sandıkçıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da sık sık gündem oluyor. Sandıkçıoğlu geçtiğimiz günlerde Kartepe Belediyesi tarafından hizmete açılan Antik Köfte Sosyal Tesisi hakkında bir paylaşım yapmış, yaptığı paylaşım büyük yankı uyandırmıştı. Sandıkçıoğlu bugün yine Antik Köfte Sosyal Tesisini diline doladı. Mekanda çekilmiş bir fotoğrafı paylaşan Sandıkçıoğlu, bu masanın hesabını kimin ödediğini sordu.

SANDIKÇIOĞLU YİNE ANTİK KÖFTEYİ PAYLAŞTI

Kartepe Belediyesi tarafından hizmete sunulan Antik Köfte Sosyal Tesisi gün geçmiyor ki haberlere konu olmasın. Yeni yılın ilk günü hizmete giren işletmesini Kartepe Belediyesinin yaptığı Antik Köfte Sosyal Tesisini büyük bir kesim tarafından beğeni toplarken, bazı kesimlerden de tepki aldı. Bu tepkiyi en fazla verenlerden biri de ilimizde geniş bir kesim tarafından tanınan MHP’li Serbülent Dursun Sandıkçıoğlu. Sandıkçıoğlu geçtiğimiz günlerde; Esnafın üç kuruşu dahi zor kazandığı bu zamanda siz dükkan mı açıyorsunuz? Bu işi bölgenizde yapan çok sayıda esnafımız var. Bu esnaflarımızın işleri bu dükkândan dolayı düşerde işçi çıkarmak zorunda kalırsa bu vebal kimin olacak. Koskoca Kartepe Belediyesi köfte satar mı? “diyerek tepkisini sosyal medyada paylaşmış bu paylaşım büyük yankı uyandırmıştı. Serbülent Dursun Sandıkçıoğlu, bugün yine Antik Köfte Sosyal Tesisi’ni diline doladı. Mekanda çekilmiş bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan Sandıkçıoğlu, bu fotoğrafta ki masanın hesabını kimin ödediğini sordu.

AK GENÇLERİN HESABINI KİM ÖDEDİ

Kartepe Belediyesi’nin ilçemize kazandırdığı Antik Köfte dükkanı bu aralar belediye personeli ve Ak Partili dostlarımızın en uğrak mekanı haline geldi diyen Sandıkçıoğlu, “Bizlerde bu mekana ekonomik şartlardan dolayı gidemiyoruz. Malum bizde tersoluk var. Bir gün zengin bir arkadaşımız çıkar davet ederse gideriz “ dedi. Aslında dikkatimi çeken başka bir konu var diye sözlerine devam eden Sandıkçıoğlu, “Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı ve yönetimi Antik Köfte’ye ziyarette bulunmuş. Gayet normal. Kartepe’nin delikanlısı hem yakışıklı olur hem de yemesini içmesini giymesini sever. En azından işini bilir. Bu masada epeyce kalabalıksınız. Merak ettim hesabı kim ödedi? Bir arka masada başkan yardımcılarımız var. Yoksa ihale onlara mı kaldı? Onlara kaldıysa onlardan kim ödedi? “diyerek masanın hesabını kimin ödediğini sordu.

 

 

Haber Kartepe Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑