Sağlık

KARTEPE´NİN ÇEVRECİ ÇOCUKLARI

Kartepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, okullarında ve evlerinde Sıfır Atık Projesi’ne destek veren miniklere teşekkür belgesi verdi.

21 Eylül 2019 Saat: 12:31
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 330 kez okunmuştur

KARTEPE´NİN ÇEVRECİ ÇOCUKLARI
KARTEPE´NİN ÇEVRECİ ÇOCUKLARI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde başlatılan; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın yeni atık yaklaşımı Sıfır Atık Projesi kapsamında Kartepe Belediyesi çalışmalarına hız kesmeden devam diyor.

TEŞEKKÜR BELGELERİ VERİLDİ

Sıfır Atık Projesi Kartepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün kamu binaları, siteler ve okullarda sıfır atık kutularını dağıtmasının yanı sıra eğitimlerle de aralıksız devam ediyor. Sıfır Atık Projesi’ne destek vererek önemini anlatan Hacı Halim Karslı İlköğretim Okulu 3. sınıf öğrencilerine Belediye Başkan Yardımcısı Murat Balaban’ın katılımıyla teşekkür belgeleri verildi.

HERŞEY ÇOCUKLARIMIZ İÇİN

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde yürütülen Sıfır Atık Projesi’ne Kartepeli miniklerin destek vermesi bizleri sevindirmektedir. Bizde bu projenin idrakinde ve yaygınlaştırılmasında öncü kurumlardan biriyiz. Geleceğimiz olan çocuklarımızın bu kadar duyarlı olması çevremizin korunmasında bizlere büyük destek vermektedir. Herşey geleceğimiz olan çocuklarımız içindir” ifadelerini kullandı.    

 

Haber Kartepe Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑