Siyaset

KARTEPE MECLİSİN DE ARAÇ FİLOSUNA TEDBİRLİ TAKVİYE KONUŞULDU

Kartepe Belediyesi Eylül ayı olağan meclis toplantısında 6 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

4 Eylül 2019 Saat: 12:34
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 310 kez okunmuştur

KARTEPE MECLİSİN DE ARAÇ FİLOSUNA TEDBİRLİ TAKVİYE KONUŞULDU
KARTEPE MECLİSİN DE ARAÇ FİLOSUNA TEDBİRLİ TAKVİYE KONUŞULDU

Kartepe Belediyesi Eylül Ayı olağan meclis toplantısı Kartepe Belediye Başkan Yardımcısı Meclis Üyesi Orhan Akyüz başkanlığında belediye binası meclis salonunda gerçekleştirildi. Meclis toplantısında 6 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

OY BİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ

Meclis gündeminde yer alan Bilgi İşlem Müdürlüğü’nün “Görev ve çalışma yönetmeliği değişikliği” oy birliği, Plan ve Proje Müdürlüğü’nün “Kuzey Marmara Otoyolunun Kurtköy-Akyazı Kesimi Projesi’nin Uzunbey Mevkiinde değişen kamulaştırma hattı, güzergâhı değiştirilen Adapazarı-İstanbul Kuzey Geçişi Hızlı Tren Hattı Güzergâhı Projesi’nin ve mevcut demiryolu hattında değişen kamulaştırma sınırının planlara aktarılmasına ilişkin uygulama imar planı değişikliği" oy çokluğu ile kabul edildi.

ARAÇ FİLOSUNA TEDBİRLİ TAKVİYE

Meclis gündeminde yer alan Plan ve Proje Müdürlüğü’nün "Eşme Mahallesi Uygulama İmar Planı 7 metre genişliğinde imar yollarının yeniden düzenlenmesi ile ilgili hazırlanan 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliğine yapılan itiraz, İşletme Müdürlüğü’nün şirket işlemleri için Belediye Başkanına yetki verilmesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün 8 adet hidrolik sıkıştırmalı çöp kamyonu, 2 adet arazöz (sulama ve yıkama aracı) ve bir adet vakumlu yol süpürme araçlarının temin edilmesi oy birliği ile kabul edildi. Eylül ayı meclis gündeminin son maddesinde de hizmetin aksamaması için ihtiyaç ve gereklilik hali doğduğunda Temizlik İşlerinde Müdürlüğü’nde kullanılmak üzere temin edilecek olan araçlar için İller Bankası’ndan kredi talebi oy çokluğu ile kabul edildi.

 

Haber Kartepe Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑