Güncel

KARTEPE GÖNÜLBAĞI MAĞAZASI YENİ YERİNDE

Kartepe Belediyesi sosyal belediyecilik hizmetlerinden Gönülbağı Mağazası yeni adresinde gönüllere girmeye devam ediyor.

6 Ağustos 2019 Saat: 14:33
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 212 kez okunmuştur

KARTEPE GÖNÜLBAĞI MAĞAZASI YENİ YERİNDE
KARTEPE GÖNÜLBAĞI MAĞAZASI YENİ YERİNDE

Kartepe Belediyesi tarafından sosyal belediyecilik anlayışı kapsamında hayata geçirilen Gönülbağı Mağazası yeni yerinde hizmetlerine devam ediyor. Gönülbağı Mağazası kurulmasından bu yana 17 bin 403 ihtiyaç sahibi aileye yılda iki kez yazlık ve kışlık olarak mağazadan ücretsiz alışveriş desteği sağladı.

DAHA MODERN VE BÜYÜK

Kartepe Belediyesi sosyal belediyecilik kapsamında hizmete sunduğu Gönülbağı Mağazası 30 m2’lik alanda hizmet verdiği yerden, daha modern şartlarda hizmete devam etmesi için eski Kartepe kaymakamlık binasına (Uzunçiftlik Konak Mahallesi Sapanca Yolu Caddesi No:13) taşındı. Yapılan düzenlemeler sonrasında 75m2’lik alanda halkın ihtiyaçları ve rahatlığı göz önünde bulundurularak düzenleme yapıldı.

BAŞVURU İÇİN

Gönülbağı Mağazası 08:30/17:30 saatleri arasında 2 personelle hizmetlerine devam ederken, yeni adresin kolay ulaşılabilir olması da halkın takdirini kazandı. Gönülbağı Mağazası kendi yaş gruplarına ve zevkine uygun alışverişlerini yapabilen ailelerin yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Mağazada bulunan tüm giyecekler sıfır eşyalardan oluşuyor. Gönülbağı mağazasından faydalanmak isteyen ihtiyaç sahibi aileler Kartepe Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne gerekli evrakları teslim etmeleri gerekiyor.

 

Haber Kartepe Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑