Siyaset

İYİ Parti’nin ikinci yıl dönümü için pastalı kutlama

İYİ Parti Kartepe İlçe Teşkilatı, partilerinin ikinci kuruluş yıl dönümü için pasta keserek kutlama yaptı.

26 Ekim 2019 Saat: 23:12
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 158 kez okunmuştur

İYİ Parti’nin ikinci yıl dönümü için pastalı kutlama
İYİ Parti’nin ikinci yıl dönümü için pastalı kutlama

İYİ Parti Kartepe İlçe Başkanı Haluk Tamyüksel yaptığı konuşmada, ‘’İYİ Parti ülkemizin siyasi ve ekonomi alanlarında büyük sıkıntılar yaşadığı, ümitlerin karardığı bir dönemde 25 Ekim 2017 tarihinde Genel Başkanımız Meral Akşener öncülüğünde, ‘Cesurlar hareketi’ olarak Türk siyaset sahnesine güneş gibi doğmuştur’’ dedi.

‘’CESURLAR HAREKETİ İÇİN BİR BAŞLANGIÇTIR”
Millet İttifakı çatısı altında İYİ Parti’nin yerel seçimlerden başarılı ile çıktığını belirten Tamyüksel, ‘’Zorlukları aşa aşa Genel Başkanımızın liderliğinde İYİ Parti’yi kurarak ne kadar isabetli bir karar verildiğini ve Türkiye’nin İYİ Parti’ye ne kadar çok ihtiyacı olduğunu ülkemizin geçtiği bu zorlu süreçlerde çok daha iyi anlıyoruz. Bugün 25 Ekim 2019 Partimizin kuruluşunun ikinci yıl dönümü. Yani İYİ Parti 2 yaşında. Bizler bu yola çıkarken ‘cesurlar hareketi’ olarak Genel Başkanımız Meral Akşener’in kararlı ve başarılı tutumu ile 25 Ekim 2017 tarihinde İYİ Parti kimliği ile siyaset sahnesinde yerimizi aldık. Bugüne kadar çok uzun ve engelli bir süreçten geçtik. Genel seçimler, Cumhurbaşkanlığı seçimleri, halk oylamaları ve ekonomik krizlerden geçerek bugünlere geldik. Ülkemizde gerçekleştirilen yerel seçimlerde Millet İttifakı olarak büyükşehirlerde, belediye başkanlıklarında ve meclis üyelerinde elde edilen başarılar bizim için bir başlangıçtır’’ İfadelerini kullandı.

“UMUTLAR ALEVLENDİYSE İYİ PARTİ SAYESİNDEDİR”
‘’Cesaret bulaşıcıdır diyerek çıktığımız bu meşakkatli yolda en başından beri en önemli görev ve sorumluluklar cesur parti kurucularımıza ve birbirinden değerli teşkilat mensuplarının olmuştur” diyen Tamyüksel; “Başta Genel Başkanımız Meral Akşener olmak üzere, kıymetli teşkilat mensupları ile Kartepe ve ülkemizde İYİ Parti bayrağını en yukarıya taşıyacak kadroları kurmak için gece gündüz demeden büyük güç ve emek harcadık, harcamaya da devam ediyoruz. Kadını, erkeği, genci ve yaşlısıyla tüm Türkiye bizlere güvendi ve inandı. Kuruluşumuzdan bu tarafa ciddi yol yürüyerek, ülkemizin İYİ olması için her türlü çabayı sarf ettik ve etmeye de azim ve kararlılıkla devam edeceğiz. Bugün ülkemizde umutlar tekrar alevlendiyse, milletimizin bize; İYİ Parti’ye inanç ve güvenindendir” şeklinde konuştu.

“KUTLU OLSUN”
Tamyüksel; ’Biz İYİ Partililer, Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendinin önümüzde koyduğu hedefe, gösterdiği çizgiden ayrılmadan ve hiç durmadan çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Kartepemiz, Kocaeli ve Türkiye “İYİ” olacak. Bu duygu ve düşüncelerle partimizin 2. Kuruluş yıl dönümünü kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim’’ sözleri ile son verdi.

 

Haber Kartepe Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑