Güncel

BAŞKAN KOCAMAN’DAN 23 NİSAN MESAJI

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

22 Nisan 2021 Saat: 15:49
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 48 kez okunmuştur

BAŞKAN KOCAMAN’DAN 23 NİSAN MESAJI
BAŞKAN KOCAMAN’DAN 23 NİSAN MESAJI

Başkan Kocaman mesajında;

Çocuklarımıza dil, din, ırk, mezhep ayrımı gözetmeksizin sevgiyi, hoşgörüyü ve dünya barışının önemini aşılamaya çalışıyoruz. Bugünün küçükleri yarının büyükleri olup ülkeleri, dünyayı yönetecekler.

23 Nisan, çocuklarımızın olduğu kadar ülkemiz için de önemli bir tarihtir. Özgürlüğümüzü bize kazandıran Büyük Millet Meclisi’mizin kuruluş tarihidir. Biz bu önemli günü özgürlüğümüzü, bağımsızlığımızı emanet bırakacağımız çocuklarımızla kutlayarak büyüdük. Geçtiğimiz yıllarda çocuklarımızın neşe, heyecan ve gururla yaptıkları kutlamalara tanıklık ettik. Her yıl ülkemizin dört bir yanında neşeyle kutlanan bayramımız, maalesef bu yıl pandemi koşullarına uygun olarak gerçekleşecek. Meydanlar boş kalsa da çocuklarımızın cıvıltısı gönüllerimizde hiç bitmeyen bir şarkı gibi ruhumuzu besleyecek.

Daha güçlü bir gelecek için önceliğimiz her zaman çocuklarımız. İyi yetiştirmeleri için elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret ediyoruz. Dünyayı güzelleştiren daha yaşanabilir kılan çocuklarımızdır.      

Bu vesile ile bugünü bize ve tüm dünya çocuklarına armağan eden Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum. Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

 

Haber Kartepe Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑