Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
Cengiz AKBAŞla Spora Dair
Cengiz AKBAŞla Spora Dair

BAŞARILARINLA GURURLAN BAŞKAN MURAT AYDIN

04 Ekim 2017 Çarşamba Saat 12:21

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun birkaç yıldır Antalya da düzenlediği başkanlar kurulu toplantısı bu yılda 8-11 Ekim 2017 de Antalya Rixos Premium Belek Otel de düzenlenecektir.

 

Spora ve sporcuya dair bu toplantılar Türkiye de ses getirmeye devam ediyor. Geçen yıl yapılan bu toplantıya Türkiyenin ünlü spor yorumcuların dan  Erman Toroğlu,  Gürkan Kubilay  ünlü teknik direktörlerden Rıza Çalımbay  Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve Vali Münir Karaloğlu da iştirak ettiler.

 

Konuşmacılardan bazıları başkan Murat Aydın’ın yaptığı bu hizmetlerden övgüyle bahsederek Spora ve Sporcuya verilen önemi dile getirerek kısa birer konuşma yaptılar.

 

Murat Aydın ın bu hizmetlerini ünlü yorumcu Erman Toroğlu A Spor Tv de işleyerek Kocaeli yi spor da bir adım öne geçirerek Türkiye kamuoyuna tanıttı.

 

İşte Murat Aydın ın yaptığı hizmetleri tüm Türkiye gıpta ile izlemiş oldu. Spor da yapılan bu başarılı hizmetlere bazı kesimler köstek olmaya çalışıyorlar. Fakat hiçbir zaman karalama kampanyalarıyla başkan Murat Aydın nın yaptığı bu başarılı hizmetlerin önünü kesemeyeceklerdir.

 

Tüm spor camiası Murat Aydın nın bu hizmetlerinden gurur duymaktadır.  Sen  ve ekibin başarılı bu hizmetlere devam ettiğin sürece hedefine ulaşacaksındır. Tüm Kocaelili Spor severler seni desteklemeye devam edeceklerdir.

 

Daha nice başarılarda hep birlikte olmamız dileğimle.

 

 


Bu yazı toplam (364) defa okunmuştur

YORUM EKLE Makale Yorumları ( 0 Adet)

Bu Makaleye Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?