Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
Gürkan AY
Gürkan AY
gurkan_kartepe@hotmail.com

TAMAM MI ABDULLAH? -EYVALLAH BAŞKANIM

23 Mart 2017 Perşembe Saat 18:00

Kartepede olan bitenlerden vatandaş olarak nekadar haberimiz olmasa da seçtiklerimize hesap sormak, seçilmişleri millet olarak denetlemek ve onları dava yollarında tutmak  her Kartepeli'nin üstüne düşen bir vazifedir.Çünkü egemenlik kayıtsız şartsız milletindir.. Şimdi millet olarak Kartepe belediye başkan yardımcısı Abdullah Yılmaz'dan hesap soruyoruz. Şimdi Kartepe zamanı değil, Şimdi Kartepe halkına hesap verme zamanı... SN.Başkan;
İnsanlara umutlar bağlayıp boşa çıkartmaya,
Halka yalan söylemeye,
Milleti kandırmaya ne zaman son vereceksiniz??
Sözünüzde durmuyorsunuz,halkı mağdur ediyorsunuz, ve vatandaşın hiçbir probleminide tam anlamıyla çözmüyorsunuz... Yetmiyor Kartepe halkını belediye başkanına karşı da bir tavır ve bir olumsuz etkileşimde bulundurup halk ile Üzülmez arasına fitne sokuyorsunuz. Bunları neye dayanarak yapıyorsunuz?
Söyleyin belediyede kaç dönemdir müdürlük ve başkan yardımcılığı yapmanıza rağmen Kartepeye kattığınız çalışmalar, projeler veya halkın menfaatine olan yaptırımlar nelerdir?
Bunlara asparaga cevaplar verip geçiştirebilirsiniz. Evet sizden beklenilen davranış bu...
Peki siz LİSE mezunu olmanıza rağmen başkanken üniversite bitirmiş gençlerimizin temizlik işlerinde kendi alanları dışında çalışmaları nasıl bir adalettir? Sizin vicdanınızı zedelemiyor veya ilgilemiyor olsa da bu durum Kartepe için bir yüz karasıdır.
Bu seviyedeki bir insanın belediye başkan yardımcısı olmasının sebebi nedir?  Başkan Üzülmezle akrabalığınızın bulunması sizi diğer kartepelilere göre bir adım önde mi yapmış oluyor? veya Başkan Üzülmez'den torpilli olarak mı belediyeye KLEPTOKRASİ  alanının oluştururlmasında sizin de bir payınız var?
Sn. başkan yard. Haydi Bunları (vatandaşı kandırmayı, belediye başkanıyla halkın arasına fitne sokmayı, anlamadığınız işlere burnunuzu sokmayı,adaleti ayaklar altına almayı,  Lise mezunu olmanızı, vicdanınızın sesini kesmeyi ve en önemlisi KLEPTOKRASİyi) bırakında siz millet için, Kartepe halkı için gerçekten şahsınıza yakışır bir şekilde başkan yardımcılığı yapın.. En azından Kartepe halkından özür dileyip milletin yanında olun....


Bu yazı toplam (667) defa okunmuştur

YORUM EKLE Makale Yorumları ( 0 Adet)

Bu Makaleye Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?