Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
ÜZMEZLER’İN 2’NCİ ŞUBESİNİ DOĞAN AÇTI
  • ÜZMEZLER’İN 2’NCİ ŞUBESİNİ DOĞAN AÇTI
  • ÜZMEZLER’İN 2’NCİ ŞUBESİNİ DOĞAN AÇTI

ÜZMEZLER’İN 2’NCİ ŞUBESİNİ DOĞAN AÇTI

08 Eylül 2016 Perşembe Saat 19:02

İş Dünyası

Üzmezler Kitap ve Kırtasiye ikinci şubesini Kadıköy Mahallesi Bağdat Caddesi No: 94 adresinde açtı.

Hakan Üzmez ve Hatice Üzmez Akdağ kardeşler tarafından ortak işletilecek olan kırtasiyeyi diğer şubeden ayıran özelliği, üst katında kitap cafe imkanı sunulması oldu. Cafe ayrıntısının yanı sıra kırtasiye de teknolojik ürünlerin satışına da başlandı.


İLGİ YOĞUN OLDU
Ceylin Medya Ajans tarafından düzenlenen açılışa İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kocaeli Ticaret Odası(KOTO) Meclis Başkanı Akın Doğan, KOTO Meclis Başkan Vekili Alp Kayalar, Meclis Üyeleri Mehmet Kaya, Mehmet Akif Şen, Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.


‘30 YILDIR HİZMET VERİYORUZ’
Bin 450 metrekarelik 4 buçuk katlı binada 30 yılı aşkın ilimizde hizmet verecek olan Hakan Üzmez, “Şirketimiz 1972 yılında babam ve amcam tarafından kuruldu. Daha sonra 1979 yılında ben de aralarına katıldım. 30 yıldır bu sektörde hizmet vermekteyiz. Bundan 5 ay önce buraya taşınarak İzmit’e güzel bir kırtasiye market kazandırmak istedik.” şeklinde konuştu.


‘ESNAF KAZANIRSA ŞEHRİMİZ KAZANIR’
Yaklaşmakta olan Kurban Bayramı’nı kutlayarak konuşmasına başlayan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, “Üzmezler güzel bir ticarethaneyi hizmete sunuyorlar. İş yeri demek aş yeri demek. İşletme sahibimiz, çalışanlar ve hizmet alacak vatandaşlarımız için önemli bir müessese. Öncelikle hayırlı ve helal kazançlar diliyorum. Hizmet alacak vatandaşlarımıza güzel alış verişler diliyoruz. Şehrimizin daha huzurlu olması için gayret ediyoruz. Büyükşehir belediyemizle beraber hizmet vermeye çalışıyoruz. Esnaf kazanırsa şehrimiz kazanır. Dışarıdan müşteriler gelsin istiyoruz. Bu anlamda hepimiz yarınlarda daha huzurlu, refah bir kent için çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.


Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (404) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?