Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
Kartepeli Ömer Ersoy İpek Murat Boz ile yeni bir projede

Kartepeli Ömer Ersoy İpek Murat Boz ile yeni bir projede

21 Haziran 2016 Salı Saat 21:40

Sokak

Kendisi Kocaeli nin, TV ekranlarında ki yeni yüzü.

Aslen Kocaeli, Köseköylü olan, ayrıca burada ikamet eden bir genç Ömer Ersoy İpek.Dört yıldır bu sektörde bulunan genç oyuncu,oyunculuk ve modellik hayatına, Yaşam Sanat Akademisinden kamera önü oyunculuk ve drama tiyatro eğitimi alarak başlamış.


Kartepe Geleneksel Türk Okçuluk Kulübünün sporcusuda olan Ömer Ersoy İpek, sık sık internet ortamında bulunduğu projelerde binicilik ile alakalı atlı fotoğraflarını da paylaşmakta.


İzmitli oyuncu bu güne kadar birçok önemli projede yer alarak sağlam adımlarla mesleğinde ilerlerken,Diriliş Ertuğrul, Filinta, Kurt seyit şura, Kervan 1915 sinema filmi, Trt belgesel vb birçok projede ve önemli dizilerde bölüm oyunculuğuda yapan başarılı oyuncunun, yakın zamanda şarkıcı ve oyuncu Murat Boz ile olan dostluğu bilinmekteydi.


İkilinin aralarındaki bu samimiyet medyaya yansımış olup Murat Boz'un, Ömer Ersoy İpek'in fotoğrafını kendi instagram hesabında paylaşmasıyla ekrana yansımış, bu durum Ömer Ersoy İpek'in bir anda dikkatleri üzerine çekmesine sebep olmuştu.


Bu ikili Murat Boz'un başrolünde oynadığı yeni sinema filminin çekimlerinde bir araya gelerek birkez daha dikkat çekti..


Öğrendiğimiz kadarıyla, Ömer Ersoy İpek bu sinema filminde ufak bir rol almış olup, çekimleri halen İstanbul'da devam eden "Dönerse Senindir" adlı komedi filminin yeni sezonda sinema salonlarında izleyicisiyle buluşmayı beklemekte.


Ömer Ersoy İpek'in takipçilerinin bu gelişme üzerine bu filmi kaçırmayacakları aşikar.


Son olarak aldığımız bilgiye göre, profesyonel olarak çalışmaya başlamak için Ömer Ersoy İpek'in kendisine istanbul da "menejer" aradığını öğrendik.

Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (975) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?