Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
MARKA DİŞTEN GÖRKEMLİ AÇILIŞ

MARKA DİŞTEN GÖRKEMLİ AÇILIŞ

23 Ocak 2016 Cumartesi Saat 14:28

İş Dünyası

Konusunda deneyimli 6 uzman diş hekiminin bir araya gelerek kurdukları Özel Marka Diş Hastanesi, düzenlenen görkemli bir açılış töreniyle hizmete girdi

Ağız ve diş sağlığı konusunda yılların deneyimine sahip diş hekimleri Hasan Acar, Semih Taşveren, Akın Erdem Yağan, Gülşah Yağan, Erdem Etkin ve Rukiye Acar'ın bir araya gelerek kurdukları Özel Marka Diş Hastanesi, Yahya Kaptan’daki binasında hizmete girdi. Diş hastanesi diş hekimliğinin tüm kollarında uzman hekim kadrosuyla hizmet verecek. Marka Diş Hastanesi'nde modern bir ameliyathane, genel anestezi ünitesi, hasta müşahade birimi, çocuk kliniği, çocuk oyun alanları, gelişmiş radyoloji görüntüleme birimi ve dinlenme alanlarına kadar tüm ayrıntılar düşünülmüş.


AĞIR DAVELLİLER VARDI

Düzenlenen açılışa CHP büyük ilgi gösterdi. Bu partiden il başkanı Cengiz Sarıbay, il sekreteri Hüseyin Acurman, il yöneticisi Metin Düzgün, milletvekili Tahsin Tarhan, İzmit ilçe başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya ve Derince ilçe başkanı Nihat Değer katılımcılar arasındaydı. Katılımcılar arasında ayrıca Alevi Kültür Dernekleri Federasyonu Başkanı Doğan Demir, Kent Konseyi Başkanı Gültekin Görüm, Baro Başkanı Sertif Gökçe ve Otistik Çocuklar Derneği Başkanı İlkin Kılıçarslan da dikkat çeken isimler arasında yer aldı.


PAZAR GÜNLERİ DE AÇIK

A tipi ağız ve diş sağlığı merkezi olarak hizmet verecek hastanede kurucu hekimlerin de içinde bulunduğu toplam 10 hekim, 1 anestezi uzmanı ve 20 yardımcı personel çalışacak. Hastanede çocuk diş hekimi, çene cerrahı, ortodontis ve protez uzmanı da görev yapacak. Sıfır yaştan başlayarak geriatri hastalarına kadar tüm yaş grupların hizmet verecek olan Marka, pazarları da dahil olmak üzere sabah 09.00 ile akşam 23.00 saatleri arasında kapılarını açık tutacak. Toplam 1000 metrekare kapalı alanda kurulan 3 katlı Marka Diş Hastanesi'nde bir de kapalı otopark bulunuyor.


GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Özel Marka Diş Hastanesi'nin açılışına çok sayıda davetli katıldı. Açılışta davetlilere hitap eden ortaklardan Rukiye Acar, “Biz sadece ülkemizde değil dünya çapında bir hastane olmak için yola çıktık” ifadesini kullandı. Acar’ın ardından konuşan Kocaeli Otizmli Çocuklar Derneği Başkanı İlkin Kılıçarslan, “Engelli çocukların normal şartlarda çok zor olan ve genel anestezi olmadan mümkün olmayan diş tedavisi, artık Özel Marka Diş Hastanesi'nde uzman doktor gözetiminde yapılacak. Marka Diş ailesi bizlere çok güzel bir projeyle geldi” dedi.


TARHAN KURDELE KESTİ

Yoğun kar yağışına rağmen ilginin yüksek olduğu açılışta son olarak CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan kısa bir konuşma yaptı. Tarhan da konuşmasında; “Marka Diş Ailesini ve hekimlerini tebrik ediyorum. Çok başarılı olacaklarına inanıyorum. Birçok hastalığın temelinde ağız ve diş sorunları yer alıyor. O yüzden her hangi bir hastalığınız varsa önce buraya gelin. Bu güzel hastanenin Kocaeli'ye hayırlı olmasını diliyorum. Bir araya gelen bu güzel insanları kutluyorum” ifadelerini kullandı. Tarhan’ın bu konuşmasının ardından hastanenin ortakları, davetlilerle birlikte açılış kurdelesini ‘Hayırlı olsun’ dilekleriyle kesti. Açılış kokteylle devam etti.


Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (707) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?