Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
MERKEZ SEMT POLİKLİNİĞİ YENİLENEN YÜZÜYLE HİZMETTE

MERKEZ SEMT POLİKLİNİĞİ YENİLENEN YÜZÜYLE HİZMETTE

12 Ocak 2016 Salı Saat 00:02

Sağlık

İzmit Seka Devlet Hastanesi Merkez Semt Polikliniğinin 3. katı yenilenerek Nuh Çimento Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Semt Polikliniği adını aldı

Uzun yıllar Kartepe Uzunçiftlik’te hizmet veren Nuh Çimento Ağız ve Diş Sağlığı'na bağlı olarak Yürüyüş Yolu üzerinde bulunan Seka Semt Polikliniği’nin 3. katında hizmet veren diş polikliniği, son teknoloji standartlarında yenilenmiş bir şekilde hizmete girerek açılışı gerçekleşti. Açılışa; Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Şenol Ergüney, Nuh Çimento ASML Başhekimi Dt. Özcan Tekin, Tıbbı Hizmetler Başkanı Op. Dr. Onursal Varlıklı, İdari Hizmetler Başkanı Dr. Harun Öz, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yrd. Ahmet Sarıışık, Nuh Çimento ASML Müdürü Ali Karaaslan ve poliklinik çalışanları katıldı.


İSİM DEĞİŞİKLİĞİ YAPILACAK

Normal mesai saatleri içerisinde diş çekimi, diş tedavisi, diş dolgusu ve diş protezinde son teknolojik araçlar ile hizmet verecek olan diş polikliniğinde 7 ünitede, 7 doktor, 7 ünite yardımcısı, 3 temizlikçi ve 2 idareci hizmet verecek. Ayrıca Seka Semt Polikliniği’nin ismi de önümüzdeki aylarda yenilerek 20 hekim ile Seka Devlet Hastanesi Yürüyüş Yolu Semt Polikliniği adını alacak. İdareciliğini ise Dt. Ergun Evin yürütmeye devam edecek.

ÇALIŞMALAR SÜRECEK

Açılışta bir konuşma gerçekleştiren Kocaeli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Şenol Ergüney, “Bir klinike dönüşmüş durumdayız. Ağız ve diş sağlığında profesyonel hizmetler verebilmek için polikliniğimizi Nuh Çimento ASML’ye bağladık. Semt polikliniğimizde yenilenmeler devam edecek. Burada son derece teknoloji ürünü olan panoramik röntgen sayesinde hastamızın tüm çenesini aynı anda görüntüleyebiliyoruz. Tüm hizmetler en güzel biçimde veriliyor.Ayrıca merkezde uygulayacağımız tüm standartları da burada uygulayacağız. İdareciliğe Ergun Bey devam edecek. Semt Polikliniğimizin son katında önümüzdeki aylarda son derece teferruatlı bir fizik tedavi merkezi açacağız. Polikliniğimizde hekim sayımız Kızılay ile birlikte şuan 12’lerde. Biz bu sayıyı sadece bu binada 20’ye çıkartacağız. Ayrıca poliklinik girişimize de kolaylık merkezi açacağız. Böylelikle hastalarımız her istediği şeye anında ulaşabilecek” dedi.


Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (895) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?