Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
Kartepe´de poliklinik hizmeti 24.00´e kadar

Kartepe´de poliklinik hizmeti 24.00´e kadar

02 Nisan 2015 Perşembe Saat 18:31

Sağlık

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmezin ısrarlı girişimleri sonrası Kartepe Semt Polikliniğinde mesai saatleri dışında vatandaşlara poliklinik hizmeti verilmeye başlandı.

Kartepe Semt Polikliniği'nde ilk nöbeti tutan İlçe Sağlık Müdürü ve kurum çalışanlarına moral ziyaretinde bulunan Başkan Üzülmez, kurumlar arası uyum ve birlikteliğin vatandaşa hizmet olarak yansıdığını belirterek, "Sorunlar tek tek çözüme kavuşuyor" dedi.


Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Kocaeli İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Kocaeli Devlet Hastanesi Kartepe Semt Polikliniği'nde 1 Nisan 2015 tarihi itibarıyla hafta içi saat 17.00'den 24.00'e ve hafta sonu da 09.00'dan 24.00'e kadar vatandaşlara poliklinik hizmeti verilmeye başladı. Mesai saatleri dışında gece 24.00'e kadar verilecek poliklinik hizmetleri kapsamında Kartepeliler basit hastalıklarla ilgili muayene hizmeti yanında küçük çaplı yaralanmalara bağlı pansuman ve enjeksiyon yapılması konusunda hizmet vermeye başlayan Kartepe Semt Polikliniği'nde ilk nöbeti İlçe Sağlık Müdürü Dr. Harun Arslan tuttu. Başkan Üzülmez de önceki gün mesai saatleri dışında gece 24.00'e kadar poliklinik hizmeti verilmeye başlanan Kartepe Semt Polikliniği'nde nöbet tutan hekim ve kurum çalışanlarını ziyaret etti.


Üzülmez; Sorunlar tek tek çözüme kavuşuyor

Kocaeli İl Sağlık Müdür Yardımcısı Muhammet Duran ve Kocaeli Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Ömer Dağ'ın da hazır bulunduğu ziyarette ilk nöbeti tutan İlçe Sağlık Müdürü Dr. Arslan ve kurum çalışanlarına örnek davranışlarından duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, "Vatandaşlarımızın haklı taleplerini çözüme kavuşturmak adına yaptığımız girişimlerin sonuç vermesi hepimizi mutlu etti. Bu konuda kurumlarımızın uyumlu çalışması sonucu sergilediği birlik ve beraberlik vatandaşlımıza hizmet olarak yansımıştır. Sağlıkçılarımız da özverili bir çalışma örneği sergileyerek buna katkı vermektedirler. Yerel yöneticiler olarak siyasi irade ve merkezi hükümetin desteği ile sorunların tek tek çözüme kavuşturulması halkımıza karşı sorumluluğumuzu yerine getirmenin bir göstergesidir" dedi.


Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (1071) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?