Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
SİNEMA KEYFİ MAVİ SİYAH’TA YAŞANIR

SİNEMA KEYFİ MAVİ SİYAH’TA YAŞANIR

19 Kasım 2012 Pazartesi Saat 22:20

SİNEMA

Yaklaşık 2 ay önce hizmete giren Mavi Siyah Kafe Kültür Sanat’da kültür ve sanat etkinlikleri hız kesmeden sürüyor.

SİNEMA KEYFİ  MAVİ SİYAH’TA YAŞANIR

Yaklaşık 2 ay önce hizmete giren Mavi Siyah Kafe Kültür Sanat’da kültür ve sanat etkinlikleri hız kesmeden sürüyor.

Siyasi ayırım olmaksızın toplumun her kesimine hitap eden Mavi Siyah Kafe Kültür Sanat, zengin kütüphanesi ile de hizmet sunmaya devam ederken, her pazar günü saat 19.30’da ücretsiz film gösterimleriyle de beğeni topluyor.

Mavi Siyah Kafe Kültür Sanat’ın güler yüzlü ve deneyimli personeli, konuklarına huzurlu ve güvenli ortamın varlığını hissettiriyor.

Cafe’nin genç ve başarılı işletmecileri, ilerleyen zamanlarda resim kursu, tiyatro gösterimleri, plates ve karikatür çalışmaları ile daha zengin içerikli sanatsal faaliyetlerle hizmet ağlarını genişleteceklerini ifade etti.

Özenle seçilmiş, binlerce farklı müzik eşliğinde, dinleyenlere huzur veren  dinletileriyle mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir ortam.

Anadolun ve dünya mutfağından zengin ve elit yiyecek ve alkolsüz içeceklerin damak tadına sunulduğu Mavi Siyah Kafe Kültür Sanat’da deneyimli aşçıların ellerinden çıkan yiyecekler, kaliteli ve hijyenik ürünlerden oluşmakta. Kendi hazırladıkları sp esyal soslarla zenginleşen menü, özel taktlar ve lezzetler eşliğinde konuklara servis ediliyor. Mavi Siyah Kafe Kültür Sanat’ın lezzetlerini tadan konuklar, ürünlerden fazlasıyla tad aldıklarını ve çok beğendiklerini söylemekten geri kalmıyor. Bu da Mavi Siyah Kafe Kültür Sanat’da yemek yemenin bir ayrıcalık olduğunu göstermekte.

 

Farklı ambiansıyla kent merkezinde soluklanabileceğiniz, kültürel ve sanatsal etkinlikleri birebir yaşayabileceğiniz Mavi Siyah Kafe Kültür Sanat Ömerağa Mahallesi , Tahsin Marmara Sokak N0: 4 adresinde sizleri bekliyor.

 

 

 

KROKİYİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ            BROŞÜRÜ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (1688) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?