Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
NİHAT GENÇ CUMARTESİ GÜNÜ KİTAP FUARINDA...

NİHAT GENÇ CUMARTESİ GÜNÜ KİTAP FUARINDA...

17 Mayıs 2012 Perşembe Saat 13:43

Kültür Sanat

Türk edebiyatının seçkin kalemleri hafta sonunda da okurlarıyla buluşmaya devam edecek. Cumartesi günü fuarın konuğu televizyoncu ve gazeteci yazar Uğur Dündar ve Nihat Gençde olacak.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin bu yıl dördüncüsünü düzenlediği ve vatandaşlardan büyük ilgi gören Kitap Fuarı Türkiyenin seçkin yazarlarını ağırlamaya devam ediyor. Fuar yarın Türk edebiyatının en güçlü kalemlerinden Ayşe Kulin ve İnez Baranayı okurlarıyla buluşturacak. Kulin ve Baranay Kitap Fuarı A Salonunda 14.00-15.00 arasında ortak bir söyleşi gerçekleştirecek. Yazarlar söyleşinin ardından okurları için kitaplarını imzalayacak. Aynı gün, İhsan Eliaçık ve Kenan Taştan da Kitap Fuarının A Salonu söyleşi konukları arasında yer alacak.HAFTA SONU YAZARLAR GEÇİDİ VAR
Kitap Fuarı hafta sonunda adeta yazarlar geçidine sahne olacak. Ünlü televizyoncu ve gazeteci yazar Uğur Dündar, Cumartesi günü Bilgi Kitabevi standında 13.00 16.00 arasında kitaplarını imzalayacak. Nihat Genç  de Leman standında  14.00 16.00 arasında okurlarıyla buluşacak. Cumartesi günü Canan Tan 13.00, Ece Temelkuran 14.00, Mehmet Altan 15.00, Murat Menteş 16.00 ve Ali Erkan Kavaklı ise 17.00de A Salonunda söyleşi düzenleyecek ve yayın evlerinde okurları için kitaplarını imzalayacak.

FUARIN SON GÜNÜ BANU AVAR GELİYOR
Fuarın son günü ise Banu Avar A Salonunda 14.00-15.00 arasında “Kaçın Demokrasi Geliyor” konulu bir söyleşi düzenleyecek. Avar söyleşinin ardından Ezgi Kitabevinde kitaplarını imzalayacak. Yazar Şamil Tayyar ise 16.00da A Salonundaki söyleşisinin ardından Timaş Kitabevi standında imza günü düzenleyecek.  Aynı gün Hilmi Yavuz, Metin Karabaşoğlu, Hakan Arslanbenzer ve Ahmet Koyuncu da A Salonundaki söyleşi düzenleyecek yazarlar arasında yer alacak. Bunun yanı sıra Kitap Fuarının B ve C salonlarında da yazarların söyleşileri devam edecek.


FATİH PORTAKAL İKİNCİ KEZ KİTAP FUARINDA
Öte yandan kitap fuarının ilk gün konukları arasında yer alan ve Fox TVde yaptığı “Çalar Saat” programı ile büyük beğeni gören Fatih Portakal Pazar günü yine okurlarıyla buluşacak. Portakal ilk kitabı olan “sesSİZ”i okurları için 15.00-17.00 arasında Postiga Yayınevi standında imzalayacak.

Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (2261) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?