Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
GENÇLER 1453’E GİTTİ
  • GENÇLER 1453’E GİTTİ
  • GENÇLER 1453’E GİTTİ

GENÇLER 1453’E GİTTİ

09 Mart 2012 Cuma Saat 19:31

SİNEMA

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Ak Parti İl Gençlik Kolları üyeleriyle birlikte Fetih 1453 filmini izledi. Gençler, İstanbul’un fethini konu alan ve aksiyon sahneleri Hollywood filmlerini aratmayan filmi çok beğendiler.

Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Akın,   Başkan Doğan’a teşekkür ederek; “ Tarihimizin önemli bir kesitinin anlatıldığı filmi yönetim kurulumuzla birlikte beğenerek izledik. Başkan Doğan’a bizlere böyle keyifli bir ortamı sağladığı için yönetim kurulumuz adına çok teşekkür ediyorum” dedi. Filmi kızı Ayça ile birlikte izleyen Başkan Doğan da, yapımı çok beğendiğini söyleyerek; “ Yeni bir çağın başlamasına neden olan İstanbul’un fethinin Türk ve İslam tarihi açısından bir dönüm noktası olduğunu kabul etmemiz gerekir. Bu görkemli tarih, beyaz perdeye çok güzel yansıtılmış. Emek veren herkesi kutlamak gerek” şeklinde görüşlerini dile getirdi. Doğan herkesin bu filmi izlemesi tavsiyesinde bulundu.

 

FOTO1: İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Ak Parti İl Gençlik Kolları üyeleriyle birlikte Fetih 1453 filmini izledi.

FOTO2: Başkan Doğan,yapımı çok beğendiğini söyleyerek herkesin bu filmi izlemesi tavsiyesinde bulundu.


Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (1255) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?