Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
Leopar desenli kıyafetlerinizi böyle kombine edin

Leopar desenli kıyafetlerinizi böyle kombine edin

27 Eylül 2011 Salı Saat 00:52

Kadın

Leopar deseni en iyi şekilde giymek için yeni fikirler öğrenmek ister misiniz?

Leopar deseni, tam bir moda klasiği. Her sezon ayakkabı, aksesuvar ve kıyafetlerde kendini gösteren leopar, şimdilerde modadaki üstünlüğünü arttırıyor.

Yeni sezonda hayvan baskılı kıyafetler hiçbir yere gitmedi. Özellikle de leopar! Tasarımcılar bu desenden hiç de vazgeçecek gibi görünmüyor.   Leopar deseni bu kadar modanın içindeyken,  yeni fikirlerle leopar desenli kıyafetleri kombinleyip kendi tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.Yeni sezonda hayvan baskılı kıyafetler hiçbir yere gitmedi. Özellikle de leopar! Tasarımcılar bu desenden hiç de vazgeçecek gibi görünmüyor. Leopar deseni bu kadar modanın içindeyken, yeni fikirlerle leopar desenli kıyafetleri kombinleyip kendi tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

 

Desenleri karıştırın Moda kuralları “desenleri karıştırmayın” dese de, bu sezon bir istisna söz konusu. Desenleri birlikte kullanmak 2011-2012 Sonbahar Kış sezonun trendlerinden biri. Leopara uygun farklı desenleri bir arada giymeyi deneyin. Birbiriyle hiç uymayacak desenler olsa da, bu tamamen zevk meselesi. Dikkat etmeniz gereken tek şey, desenlerden birinin diğerine göre daha baskın olması. Örneğin biri çok daha koyu renklerde ya da daha iri desenli olabilir.

Aksesuvarlar Bu sezon aksesuvarlar oldukça çeşitli. Böylece leopar desenli kıyafetlerinize, aksesuarlarla gözalıcı bir şıklık kazandırabilirsiniz. Fakat abartmamaya özen gösterin. Çünkü leopar desen, zaten başlı başına dikkat çekici olduğu için dengeyi sağlamanız çok önemli. Örneğin bu deseni; iri, altın renkli aksesuar ya da siyah renkli, büyük bir çantayla tamamlayabilirsiniz.

 

 


Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (2522) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?