Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
KARTEPE SİMİT’TE MEHTARANLI AÇILIŞ

KARTEPE SİMİT’TE MEHTARANLI AÇILIŞ

15 Aralık 2017 Cuma Saat 13:13

İş Dünyası

Kartepe İstasyon mahallesi hüsnü efe caddesi Foto Rüyam ın karşısın da, Kartepe Simit görkemli açılışla hizmete açıldı.

Ender Çakmak ve Kudret Dalgıç ile birlikte ortak açtıkları Kartepe Simit, Kartepe İstasyon mahallesinde, Hüsnü Efe caddesinde Köseköy Karatepe adresinde hizmete açıldı.

Açılışa Kartepe Belediye başkanı Hüseyin Üzülmez, Ak Parti Kartepe ilçe başkanı Mustafa Kocaman, CHP Kartepe ilçe başkanı Cumhur Karakadılar, İYİ Parti Kocaeli il başkanı Serdar Kaman, MHP Kocaeli il başkanı Aydın Ünlü,  İYİ Parti Kartepe ilçe başkanı Musa Coşkun, Kartepe Belediyesi başkan yardımcısı Murat Sabri Çakır, İş Adamı Murat Yıldız, Ak Parti Kartepe gençlik kolları başkanı Emre Aydın ve yönetim, CHP Kartepe Belediyesi meclis üyesi Nilay Merttürk, İş Adamı Cemal Halil, ve çok sayı da davetli katıldı.

500 m kapalı alan 500 m açık alanda 40 personel ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunmayı gaye edindiklerini söyleyen iki ortak amaçlarının Kartepeye halkına en iyi şekilde hizmet etmektir dedi.

ÜZÜLMEZ’ DEN AÇILIŞ KONUŞMASI

Kartepe Belediye başkanı Hüseyin Üzülmez, hızla büyüyen ve gelişen ilçemizde asnaf sayımızın da giderek çoğalması bizleri memnun etmektedir dedi.

Başkan Üzülmez, ilçemizde yatırım yapmak isteyen tüm yatırımcıları bekleriz diyerek Kartepe Simit in iki ortakları Ender Çakmak ve Kudret Dalgıç’a başarılar diledi.

KOCAMAN’ KARTEPE YAKIŞIR BİR İŞ YERİ

Ak Parti Kartepe ilçe başkanı Mustafa Kocaman, ilçemizde gün geçmiyor ki yeni iş yerleri açıyoruz, bu durum bizi mutlu ediyor.

Mustafa Kocaman, hizmete açılan Kartepe Simiti beğendiğini özellikle iç dizaynın ve bahçe dizaynın güzel olduğunu söyliyerek Kartepemize Cafe ve Restaurant anlamın da en iyi şekilde hizmet vereceğini görüyor ve başarılarınız daim olması dileğiyle dedi.


Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (1286) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?