Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
GYMAX, YİNE İDDİALI; GYMAX, YİNE TEK…

GYMAX, YİNE İDDİALI; GYMAX, YİNE TEK…

08 Aralık 2017 Cuma Saat 18:03

Spor

Kocaeli’nin ilk profesyonel spor salonu ve Bu iddiası da hala devam ediyor.

Havalandırmasından aydınlatmasına,

Ses sisteminden duvarlardaki beton panellere kadar ,
Her şey bu profesyonelliğin ürünü.
Bir kere Kocaeli’nin dalında en iyi hocalarına sahip,
Hatta uluslar arası belgelere sahip eğitmenleri bile mevcut.
Yıllık üyelikle tüm hizmetlerden yararlanabileceğiniz gibi,
Pilates ve Reformer’da da Kocaeli’nin tek adresi.
Gymax, şimdi kaliteli hizmette çıtayı daha da yükseltti.
Remormer odaları da bunun bir göstergesi.
İşletme Müdürü Türker Kazan ve Fitness Müdürü Savaş Pektaş’tan
Gymax Fitness Center’ın tüm detaylarını ve Kocaeli’ndeki tek olma kriterlerini aldık.

YILLIK ÜYELİKLE

HER ŞEY SINIRSIZ

Gymax İşletme Müdürü Türker Kazan, yıllık üyeliklerle müşterilerin her türlü aktiviteden sınırsız faydalanabildiğini belirterek, “4 yıldır hizmet veriyoruz. Hafta içi sabah 09.00-23.00 arası, hafta sonu ise 10.00-22.00 arası hem kadın hem de erkek müşterilerimize hizmet veriyoruz. Yeni bir yüze kavuştuk.  Normalde bütün aktivitelerimiz ayrı ücretteydi ama şimdi hepsini birleştirdik. Artık yıllık üyelikle her şeyi sınırsız şekilde kullanabiliyorlar. Şu anda İzmit’teki en iyi fitness salonuyuz. Personal trainer dediğimiz bire bir hizmetimiz ve her hafta Çarşamba günü ücretsiz diyetisyenimiz var. Hizmetlerimiz arasında Zumba, kickbox, spinnig, pilates ve çocuklar için kickbox mevcut.  Saunamız ve kişiye özel programlarımız var. Diğer salonlarda alınan program yazma ücretini biz almıyoruz.” dedi.

ÇİFT REFORMER HİZMETİ

Kazan, kafe bölümlerini kaldırıp çift reformer hizmeti vermeye başladıklarını ifade ederek, “Çok hijyenik bir salonumuz var. İzmit’teki en iyi havalandırma sistemine sahibiz. Pilates ve Reformer’da kendimizi bir kere tek geçiyorum. Kocaeli’nin, branşlarındaki en iyi 8 hocası, üyelerimize hizmeti vermekte. Kafe bölümlerini kaldırıp komple reformer (aletli pilates)  odası yaptık çünkü yoğun talep olduğu için üyelerimiz yer bulamıyordu. Salonumuzda yaptığımız revize ile artık şu an çift reformer odasına sahibiz ve çıtayı biraz daha yükselttik.” diye konuştu.

ULUSLAR ARASI BELGEYE 
SAHİP EĞİTMENLER

Fitness Müdürü Savaş Pektaş ise işiyle ilgili en profesyonel  hocaların bulunduğunu söyleyerek şunları söyledi: “Bizim bir randevu sistemimiz var. Üyelerimize özel programları randevu vererek sağlıyoruz. Diğer salonlardan farklı olarak profesyonel diyetisyen hizmeti de veriyoruz. Yine randevulu bir şekilde üyelerimiz  görüşüyor, kendilerine uygun olan programları alıyorlar.  Gymax eğitmenlerinin hepsi, işleriyle ilgili belgelere sahipler. Özellikle 3-4 hocamız uluslar arası düzeyde belgelere sahipler. Bu yüzden İzmit’te işi ile ilgili en fazla profesyoneli aynı çatı altında toplayan salon Gymax’tir. Grup derslerimiz üyelik fiyatlarına dahildir. İsteyen üye, istediği grup dersine saatleri belli olarak giriyor. Aynı zamanda Gymax, personal trainer hizmeti ile de yine İzmit’te en fazla özel dersin verildiği salondur. Bunun da sebebi burada işiyle ilgili çok fazla profesyonel insanın bulunmasıdır”


Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (1059) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?