Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
KARTEPELİ KARATECİLERDEN 9 MADALYA
  • KARTEPELİ KARATECİLERDEN 9 MADALYA
  • KARTEPELİ KARATECİLERDEN 9 MADALYA
  • KARTEPELİ KARATECİLERDEN 9 MADALYA

KARTEPELİ KARATECİLERDEN 9 MADALYA

04 Aralık 2017 Pazartesi Saat 18:20

Spor

24 Kasım Öğretmenler Günü Karate turnuvası Yeni Hendek Spor Salonunda 510 sporcunun katılımıyla yapıldı.

2 Aralık cumartesi günü Sakarya’nın Hendek İlçesinde Öğretmenler Günü’ne ithafen düzenlenen turnuvada Kartepe’li Karateciler fırtına gibi esti.
Öğretmenler Gününe özel bu turnuvada, Kartepeden katılan Kartepe Gençlik ve Spor Kulübü öğrencileri 2 birincilik, 2 ikincilik ve 5 üçüncülük alarak kariyerlerine ve gelişimlerine yeni bir imza daha attılar. Yapılan turnuvada Yağmur Güngör ve Elif Berre Doğan birinci, Zeynep Erva Çakır ve Sılanur Yazıcı ikinci olurken, Ceylin Sunman, Ecem su Duru, Gülçin Kocaman, Bedirhan Gökyar, Ecrin Ustabaş,  üçüncülük madalyası elde etti.
SPORCULARIMIZLA GURUR DUYUYYORUM
Antrenör Açıkyol:’ sonuçlar ne olursa olsun sporcularımla her zaman gurur duyuyorum. Onların vakit ayırıp spor ile uğraşmaları, ter dökmeleri ayrı bir gurur kaynağıdır. Bu sporcularımız yarın bir gün İnşallah Şanlı bayrağımızı göndere çekecek ve bizleri tekrardan ayrı ayrı gururlandıracaklardır.’ Dedi.
TEŞEKKÜR EDERİM
Antrenör Soner Açıkyol:’ Sporun Kartepede yükselmesine, büyümesine, Kartepeyi bir spor kenti haline dönüştürmeye çabaladığımız bu süreçte bizlere destek olan Başta Kartepe Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Üzülmez’e, Kartepe Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Sayın Erol Arutan’a, Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mahmut Sami Demirci’ ye ve Kartepe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sayın Halil İbrahim Alkan’a teşekkür ederim.’ dedi. Ayrıca Antrenör Açıkyol: ‘ Başarı hep birlikte takım halinde kazanılır. Bu anlamda çocukları için koşturan her daim yanlarında olan, her antrenmanlarına çocukları ile birlikte eşlik eden velilerimize özel olarak teşekkür ediyorum’ dedi.

Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (1162) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?