Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
KARTEPE ESKİ SEKA LOJMANLARI İHALEYE ÇIKIYOR
  • KARTEPE ESKİ SEKA LOJMANLARI İHALEYE ÇIKIYOR
  • KARTEPE ESKİ SEKA LOJMANLARI İHALEYE ÇIKIYOR

KARTEPE ESKİ SEKA LOJMANLARI İHALEYE ÇIKIYOR

03 Aralık 2017 Pazar Saat 20:12

Güncel

Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü Eski Seka Lojmanları Restorasyon yapım işi ihalesi açtı.

İhale 05 Aralık 2017 Salı günü saat 10.00’da yapılacak. 

Kartepe Belediyesi ekipleri Uzuntarla Mahallesi'nde bulunan ve Kocaeli Kültür Varlıklarını Koruma Kurulu tarafından tescilli olan 5 adet eski Seka lojmanını yeniden işlevlendirilerek rölöve, restitüsyon, restorasyon ve mühendislik projelerinin hazırlanması işine başladı. Eski Seka Lojmanlarının restorasyonu ile belediye konuk evi, kültürel, sosyal ve ticari tesis amaçlı kullanılmak üzere yeniden işlev kazandırmak amacıyla tescilli binaları hem kullanıma açmayı hem de tarihi değer olarak geçmişin izlerini günümüze taşımayı hedefliyor.

Kartepe Belediyesi Etüt Proje Müdürlüğü’nce talep edilen Eski Seka Lojmanları Restorasyon Yapım İşi 05 Aralık 2017 Salı günü saat 10:00’da açık ihale usulü yapılacak. Belediye toplantı salonunda yapılacak ihaleye yerli istekliler katılabilecek. İhale dokümanı idarenin adresinde görülebilir ve 200 TL karşılığı Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü Fatih Sultan Mehmet Mah. Dicle Cad. No.12 Kat.4 Kartepe/Kocaeli adresinden temin edilebilir. 

İhaleye ilişkin Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan 2017/598451 sayılı ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir. Yapılacak ihale, belediyenin www.kartepe.bel.tr internet adresi ve www.facebook.com/kartepebelediye sosyal medya adresi üzerinden canlı yayınlanacaktır.

Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (1332) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?