Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
Hatt Mobilya ilk mağazasını MOBESKO’da açtı
  • Hatt Mobilya ilk mağazasını MOBESKO’da açtı
  • Hatt Mobilya ilk mağazasını MOBESKO’da açtı
  • Hatt Mobilya ilk mağazasını MOBESKO’da açtı
  • Hatt Mobilya ilk mağazasını MOBESKO’da açtı

Hatt Mobilya ilk mağazasını MOBESKO’da açtı

29 Ekim 2017 Pazar Saat 16:52

İş Dünyası

Adını Hat sanatından alan Hatt Mobilya, Köseköy Mahallesi Ankara Cad. No 267 Kocaeli Kartepe’de bulunan MOBESKO Mobilyacılar Çarşısı F2 blok’ta kapılarını açtı

Tercih edilen mobilya çarşıları arasında ilk sırada yer alan MOBESKO Mobilyacılar Çarşısı, kendi bünyesinde açılan yeni mağazalarla ürün kapasitesini daha da genişletiyor. Adını Hat sanatından alan Hatt Mobilya, ilk mağazasını MOBESKO’da açtı. Açılışa Mobesko Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Başoğul, MOBESKO esnafı ve çok sayıda davetli katıldı.

ÖZEL TASARIM YAPILIYOR
Genç İş Adamı ve Bilgisayar Mühendisi olan Muhammet Sefa Akaydın’ın sahibi olduğu Hatt Mobilya, 4 kat ve bin 600 metrekare alana sahip olan mağazasında mobilya ve aksesuar kategorilerinde 4 personel ile hizmet verecek. Mağazanın müdürlüğünü ise Umut Akgöz üstlenecek. Hatt Mobilya’nın en büyük özelliği özel tasarım ve dekorasyon yapıyor olması. Akaydın’ın öncelikli hedefi ise Türkiye’deki diğer illere şubeler açmak.
İKİNCİ ŞUBE İSTANBUL’DA
Açılışta konuşan Hatt Mobilya’nın sahibi Muhammet Sefa Akaydın, “Aslında Bilgisayar mühendisiyim ama ticareti seçtim. 1964’ten beri bu mesleği yapıyoruz. Bu meslek aile mesleğimiz. Bu işi seçmemizde neden ise bu işi iyi bilmemiz ve kalifiye hizmet veren insanların az olması.  İşimiz için daha iyi bir hizmet vermek. Amacımız sadece ürün anlamında değil aynı zamanda müşteriyi de memnun edebilmek. Hatt Mobilya’nın ikinci şubesini ise İstanbul Avrupa Yakası’nda açmak istiyoruz” diye konuştu.
FARKLI BİR SOLUK
MOBESKO üyesi ve yıllarca mobilyacı esnafı olarak ticaret yapan Sefa Akaydın’ın babası Fatih Akaydın ise, oğlunun baba mesleğini sürdürmek istediğini, mobilya sektörüne farklı bir soluk getireceğini söyledi. MOBESKO Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Başoğul da MOBESKO’nun yeni yüzü Hatt Mobilya’ya bol kazançlar diledi.

Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (1772) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?