Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
KARTEPE ZİRVESİNİ ZIRVAYA DÖNÜŞTÜRÜYORLAR

KARTEPE ZİRVESİNİ ZIRVAYA DÖNÜŞTÜRÜYORLAR

26 Ekim 2017 Perşembe Saat 10:27

Siyaset

Bugün, yapmış oldukları kongreye ve gündeme dair bazı önemli açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik, Kartepe Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu ‘Kartepe Zirvesi’ hakkında da çok çarpıcı ifadeler kul

15 Temmuz’un maliyetinin konuşulacağı ve maliyeti 2 Milyon TL’yi bulan zirve hakkında “Devlet ticaret yapmaz, diyerek üretim yapan fabrikaları yok pahasına satan iktidar, Karatepe Zirvesi, diyerek yapacağı programa halkın parasını saçmasına anlam veremiyoruz. İşçimiz, esnafımız, emeklimiz kendi giderlerini karşılayıp ayakta durmak için sıkıntılar yaşarken, milletin yarasına merhem olmayacak PR programlarla, paramızın çarçur edilmesini esefle kınıyoruz.” dedi.

PARAMIZI ZIRVALARA HARCIYORLAR

Başkan Çelik Aynı zamanda “Hem AB’den dert yanacaksın, hem de darbenin ortağı olan ve darbe girişimi olduğunu kabul etmeyen Avrupalılardan zırva dinleyeceksin! Savunma sanayi için vergilere %40 zam yaptığını söyleyen hükümet, paramızı zırvalara harcamakla kalmıyor;  15 Temmuz’da tankın, tüfeğin önünde canını ortaya koyan halkımızı da yapacağı programda konuşturmuyor, uzak tutuyor. Yani bu zirvede halkı yok sayıyor. Gerçekten 15 Temmuz’u dinlemek istiyorlarsa, pazara insinler, sokağa çıksınlar ve 15 Temmuz’u bedavaya halktan dinlesinler. Gerçekten program yapmak istiyorlarsa tepelerde değil halkın içinde yapsınlar. Milletin parasını iç etmesinler!” dedi.


Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (1876) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?