Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
KARTEPE BELEDİYESİ KAR TUZU ALIM  İŞİ İHALESİ YAPILDI

KARTEPE BELEDİYESİ KAR TUZU ALIM İŞİ İHALESİ YAPILDI

13 Ekim 2017 Cuma Saat 17:55

Güncel

Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, kar tuzu alım işi ilgili ihale İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü ve İhale Komisyonu Başkanı Abdullah Biçer başkanlığında belediye toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Katılımcılar tarafından ihaleye 5 teklif verildi.

Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, tarafından talep edilen “Kar Tuzu Alım İşi” ilgili ihale belediye toplantı salonunda açık ihale usulü ile ihale edildi. Şeffaf belediyecilik uygulaması kapsamında www.kartepe.bel.tr internet adresi üzerinden canlı yayın ile izlenen ihaleye 5 istekli teklif verdi.
TEKLİFLER VERİLDİ
Yaklaşık maliyetin 170.00,00 TL olan ihaleye isteklilerden; Reel Tuz Kimya Gıda Maden İnş. Taş. Tur. Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti. 144.000,00 TL, Binbir Gıda Tarım Ürün. San. ve Tic. A.Ş. 114.250,00 TL, Türkmenoğulları Nak. Turizm Ltd. Şti. 116.400,00 TL, Koyuncu Nakliye Pazarlama ve Tic. Anonim Şti. 113.000,00 TL ve Boğaziçi Nalburiye İnş. San ve Tic. Ltd. Şti. 158.000,00 TL teklifte bulundu. Verilen tekliflerin açıklanması ardından ihale komisyonu başkanı tekliflerin incelenmesi için ihalenin birinci oturumunu sona erdirdi.

Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (1073) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?