Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
Olgunlar’da gruplar belli oldu

Olgunlar’da gruplar belli oldu

09 Eylül 2017 Cumartesi Saat 14:42

Spor

İki yıl aradan sonra yeniden 20 takımla startı verilen Kocaeli Olgunlar Futbol Turnuvası’nın kura çekimi önceki gün Maşukiye Cevizdibi Yıldız Restaurant’ta gerçekleşti

KURALAR ÇEKİLDİ

Eski futbolculardan ve aynı zamanda Belediye Derincespor alt yapısında antrenör olarak görev yapan Tuncay Budakin tarafından organize edilen 9. Kocaeli Olgunlar Futbol Turnuvası’nın kura çekimi önceki gün Maşukiye’de bulunan Cevizdibi Yıldız Restaurant’ta kulüp temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşti.  Kura çekimine KASKF Başkanı Murat Aydın, Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa, KAISKF Tesis Müdürü Celal Güreşen, Kösekey Belediye Meclis üyesi Faruk Sarman, Nuri Çolak, Fevzi Açıkgöz, Sinan Üner ve kulüp yöneticileri katıldı.  Turnuvanın tertip komitesinde Tuncay Budakin, Şaban Eraslan, Mithat Ağa ve Yakup Deniz yer aldı. Turnuvada gruplarında ilk iki sırayı alan 8 takım Play-Off grubunda yükselecek. Her gün dört grupta bir maç oynanırken futbol severlerin turnuvaya ilgi göstermesi bekleniyor.

İLK MAÇLAR YARIN

Turnuvaya bu yıl 20 takımın katıldığı turnuvanın kura çekiminin ardından Birsoy Mühendislik Kartepe Master takımı yöneticisi Osman Özsoy KASKF Başkanı Murat Aydın’a forma hediye etti.  Maçlar Yahya Kaptan mahallesinde bululnan KASKF ait olan Ferruh Duygu Çim halı tesislerinde saat 20.00 ile 24.00 arasında oynanacak. Maçlar 25 dakika çift devre lig esasına göre oynanacak. Kırmızı kart gören oyuncu en az bir maç oynamayacak.  Turnuvada 33 yaş altında hiç kimse oynamayacak. 33-39 yaş arası lisanlı futbolculardan bir kişi yer alacak. Turnuvaya katılan takımlar listelerine 15 futbolcu yazarken 12 futbolcu oynayacağı maç kadrosunda yer alacak. İlk maçlar yarın start alacak. Maçta bir kaleci 6 futbolcu toplam yedi kişi forma giyecek.


Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (556) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?