Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
Kocaman’ın denge listesi

Kocaman’ın denge listesi

28 Ağustos 2017 Pazartesi Saat 08:36

Siyaset

AK Parti’nin ilk ilçe kongresi olan Kartepe’de aday gösterilen Mustafa Kocaman hazırladığı denge listesiyle ilçe başkanı seçildi, kongrede coşku vardı

VEDA ETTİ

AK Parti’nin ilk ilçe kongresi olan Kartepe kongresi dün büyük bir coşku ile Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Kongrede 3 dönemdir Kartepe’de başkanlık yapan Hasan Kandaz veda etti. Kongre’ye Başbakan Yardımcısı Fikri Işık ile milletvekilleri katıldı.

SADECE 9 İSİM

Kocaman’ın listesinde Kandaz’ın yönetiminden sadece 9 isim yer aldı. Mahalle başkanlarından ise 3 isim listeye girdi. Ayrıca kadın kolları başkanı Yasemin Ağra Alemdar da yönetim listesine girdi. Kocaman’ın listesi partililer tarafından denge listesi olarak değerlendirildi.

YARDIMCILAR YÖNETİMDE

KOCAMAN’IN listesinde 3 dönem ilçe başkanlığı yapan Hasan Kandaz’ın başkan yardımları olan Ersin Er, Mehmet Tanta ve Niyazi Aydın da yer aldı. Bu ayrıntı dikkatlerden kaçmadı.

Yönetim Kurulu Üyeleri; Mustafa Kocaman, Arif Özkan, Canan Çelik, Emre Öçbe, Ersin Er, Faruk Baysal, Faruk Demiralay, Fehmi Memiş, Hamza Kumru, İlhan Sakin, Kemal Yıldız, Mehmet Tanta,Meltem Candan, Muhammed Okur, Muhammet Duman, Muhittin Sönmez, Niyazi Aydın, Sadık Yılmaz, Semra Cüre, Serap Karakaş, Şeref Merttürk, Veysel Pınar, Yakup Elbüken, Yasemin Ağra Alemdar ve Yüksel Dilek.


Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (577) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?