Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
ÜZÜLMEZ’DEN PARKTA İNCELEME
  • ÜZÜLMEZ’DEN PARKTA İNCELEME
  • ÜZÜLMEZ’DEN PARKTA İNCELEME
  • ÜZÜLMEZ’DEN PARKTA İNCELEME
  • ÜZÜLMEZ’DEN PARKTA İNCELEME

ÜZÜLMEZ’DEN PARKTA İNCELEME

18 Ağustos 2017 Cuma Saat 23:28

Güncel

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kanal Park projesini yerinde incelerken, parkta bulunan çocukların arasına karıştı.

Günün yorgunluğu Başkan Üzülmez, çocuklarla oyunlar oynayarak attı. Aylık müdürler toplantısını 20.30’da bitiren Başkan Üzülmez, mesaisini bitirmeyerek ekibiyle birlikte Kanal Park’ta incelemede bulundu.

Kartepe Belediyesi’nin, Dumlupınar ve Ertuğrul Gazi Mahallelerini birleştiren, Ertuğrul Gazi Parkı ile bir kompleks olarak düşünülen Kanal Park Projesi ve Kanal Park Yürüyüş Yolu’ndaki çalışmalar hızla devam ediyor. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Kartepe’ye yeni bir soluk, vizyon katacak park ve yürüyüş yollarını içeren Kanal Park Projesi’ne büyük önem veriyor. Modern kent imajına uygun projeleri ile Kartepe’de kent olgusunu kuvvetlendiren Başkan Üzülmez, yapımına devam edilen Kanal Park Projesi’nde çalışmaları yakından takip ediyor.
ÇOCUKLARA KATILDI
Akşam saatlerinde Kanal Park Projesi’nin çalışmalarını inceleyen Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, parkta eğlenen çocukların arasına katıldı. Günün stresini ve yorgunluğunu çocuklarla eğlenerek atan Başkan Üzülmez, çalışmaların son durumu hakkında görevlilerden bilgi aldı. Park alanı içerisinde kurulu bulunan oyuncakların çocuklar tarafından hiç boş bırakılmaması Başkan Üzülmez’i memnun ederken, parka gelen ailelerle de sohbet etti.
YENİ BİR DÜNYA
Kartepe ilçesinde farklı bölgelerde dinlence ve oyun parklarını artırmaya yönelik çalışmalar kapsamında toplamda 19 bin metrekarelik alanda planlanan Kanal Park Projesinde fitness aletleri, futbol sahası, yürüyüş yolları, kamelyaları ve çocuk oyun grupları bir bütünlük oluşturacak şekilde dizayn edildi. Ekipler projenin ilk etabında sert zemin yapımlarını tamamladıktan sonra park alanında bitkilendirme, sulama sistemi kurulması, aydınlatma direkleri, kamelya ve fitness aletleri montajlarını da tamamladı.
BİN 500 METRE YÜRÜYÜŞ YOLU
Kanal Park Projesi kapsamında park içerisinde 750 metre, toplamda bin 500 metre yürüyüş yolu yapımı devam ediyor. Yürüyüş yolu İzmit Yahya Kaptan’da bulunan yürüyüş yolu ile birleştirilecek. Kanal Park Projesi içerisinde yer alacak olan iki cafe için çalışmalar son aşamaya geldi. Cafelerin projeleri tamamlandı. En kısa sürede park içerisinde montajına başlanılacak. Bu sayede Kartepe sakinleri park içerisinde çay, kahve imkanı da bulabilecekler.

Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (192) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?