Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
İŞTE AK PARTİ KARTEPE İLÇE BAŞKAN ADAYI

İŞTE AK PARTİ KARTEPE İLÇE BAŞKAN ADAYI

17 Ağustos 2017 Perşembe Saat 11:52

Siyaset

AK Parti Kartepe İlçe Teşkilatı’nda ilçe başkanlığına aday Mustafa Kocaman oldu.

İşte AK Parti Kartepe İlçe Başkan adayı

 

27 Ağustos’ta yapılacak Kartepe İlçe Kongresi için 9 aday adayı başvuru yapmış, geçen hafta temayül ve yerel mülakat tamamlanmıştı. Parti genel merkezi, Kocaeli müfettişlerinin raporu ışığında 4 aday adayını Ankara’ya davet etti. İlçe teşkilatı üyeleri kendilerine yakın gördükleri 3 ismin adını yazmıştı. Bugün sabah saatlerinde bu 3 isim belli oldu. Yusuf Özdemir, Ali Koç ve Serkan Seyhan Ankara'ya davet edildi. Ayrıca ilçe başkanlığı için AK Parti İl Yöneticisi Mustafa Kocaman da aday olarak gösterildi.

ADAY MUSTAFA KOCAMAN

4 isim, mülakat için Ankara’ya genel merkeze gitti ve yaklaşık 10 gün sonra Kartepe'nin yeni ilçe başkan adayı belirlendi. Yapılan mülakatta Mustafa Kocaman Kartepe İlçe Başkan adayı oldu.

AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada "Genel Merkez'imizce yapılan İstişareler ve değerlendirmeler sonucunda 4. Olağan Kartepe İlçe Kongresinde Başkan Adayımız Mustafa Kocaman olmuştur. " denildi.

“ADAYIMIZIN ETRAFINDA KENETLENECEĞİZ”
İl binası önünde aday adaylarla bir araya gelen AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Kartepe ile alakalı süreci başlatmıştık. Temayül yoklamalarını bitirdik. Temayülde ismi geçen kimler varsa onların değerlendirmesini genel merkezdeki koordinatörlerimiz netleştirdi ve 4 tane arkadaşımızın genel merkeze davet edilmesine karar verildi. Bize saat 12.00'de randevu verdiler. Bölge koordinatörü, teşkilat başkanı ve il koordinatörümüzle beraber birebir mülakatlara alıp nihai kararı verecekler. Biz de o arkadaşın etrafında kenetlenmek suretiyle Kartepe kongremizi gerçekleştireceğiz. Dört aday da hepsi bu işi yapabilecek arkadaşlar. Siyasette en mükemmel diye bir şey yok en uygun aday var. Genel merkez tarz değiştirmediyse büyük ihtimalle bu gece sonuç netleşir” ifadelerinikullanmıştı.


sd-035.jpg


Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (236) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?