Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
KARTEPE KUPASI TOPLANTISI 10 TEMMUZ’DA

KARTEPE KUPASI TOPLANTISI 10 TEMMUZ’DA

04 Temmuz 2017 Salı Saat 09:59

Spor

Kartepe Kulüpler Birliği tarafından düzenlenen, Kartepe Belediyesi’nin destek verdiği geleneksel Kartepe Futbol Turnuvası’nda bu yılki organizasyonla ilgili hazırlıklar sürüyor.

Kartepe Kulüpler Birliği Başkanı İsmail Şahin, turnuvayla ilgili ilk toplantıyı 10 Temmuz Pazartesi günü yapacaklarını açıkladı. Şahin, toplantıyı Eşme’de Belediyenin çay bahçesinde gerçekleştireceklerini, saatini daha sonra açıklayacaklarını belirtti. Organizasyona ilçe sınırlarındaki federe kulüpler davet edilecek. Maçların ışıklandırması olan Arslanbey Stadı’nda oynatılması planlanıyor.


START 20 TEMMUZ OLARAK DÜŞÜNÜLÜYOR

İsmail Şahin, bu yıl turnuvada farklı bir uygulama düşündüklerini belirterek, “Geçen yıl bazı takımlar sakatlık olabileceği düşüncesiyle lig kadrosunda olan futbolcuları turnuvaya getirmek istemediler. Bu durum sıkıntı yarattı. Bu yıl takımlar 19 yaş grubunda oluşsun istiyoruz. Daha büyük 2 veya 3 oyuncu kontenjanı düşünüyoruz. Kulüp temsilcileriyle bu önerimizi konuşacağız ve öncelikle yaş grubunu belirleyeceğiz” dedi. Başkan Şahin turnuvaya katılmak isteyen takımların 0.539.4733028 numaralı telefondan kendisine ulaşmalarını istedi, maçları 20 Temmuz’da başlatmayı düşündüklerini belirtti.


Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (1223) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?