Yükleniyor...

ANKET

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Sizce Başarılımı?

  EVET

  HAYIR

  KARARSIZIM

Sonuçları Göster
SAÇ TASARIMCILARI ŞOVU BÜYÜLEDİ

SAÇ TASARIMCILARI ŞOVU BÜYÜLEDİ

08 Mayıs 2017 Pazartesi Saat 14:30

Sokak

Kuaförler Elif Soykan, Yaşar Çağlayan ve İsmail Aydın tarafından organize edilen ‘Kocaeli 1. Harika Saç Tasarımcıları Şovu’ndaki tasarımlar, katılımcıları büyüledi

Üç kuaför Elif Soykan, Yaşar Çağlayan ve İsmail Aydın, ‘Kocaeli 1. Harika Saç Tasarımcıları Şovu’nu Kız Kulesi Restaurant’ta gerçekleştirdi. Gelirin tamamının Kocaeli Çocuk Gönüllüleri Vakfı’na bağışlanacağı organizasyonda Henna Gelinlik, Arwen Gelinlik, Elele Gelinlik ve Sudem Gelinlik sponsorluğunda 15 kadın, 15 erkek model gelinlik, damatlık ve saç tasarımı için defilede boy gösterdi.


“GELENEKSEL HALE GETİRECEĞİZ”

Geniş katılımla gerçekleşen, DSP İzmit İlçe Başkanı Hülya Yıldırım’ın da katıldığı organizasyona 20 firma sponsorluk yaptı. 10 yıldır kuaförlük mesleğini yürüten Elif Soykan, yaptığı açıklamada, tüm gelirin Kocaeli Çocuk Gönüllüleri Vakfı’na bağışlanarak, çocukların eğitimlerine harcanağını ifade ederek, “Bu sene ilkini düzenlediğimiz organizasyonu, önümüzdeki senelerde de düzenleyerek geleneksel hale getirmek istiyoruz” dedi.


“SEKTÖRÜ GELİŞTİRECEĞİZ”

Kuaförler Odası tarafından düzenlenen organizasyonun geleneksel hale getirilemediği için özel sektördeki kuaförler olarak kendilerinin ele aldığını söyleyen Soykan, “Bu organizasyonla sektörü geliştirmeyi, birlik ve beraberliği sağlamayı amaçlıyoruz. Ortaklaşa bir çalışmayla çocukların eğitimine destek olmak istiyoruz. 2’ncisini daha büyük yerde, 3’üncüsünü ise fuar havasında gerçekleştirmek istiyoruz. Bu organizasyona destek veren tüm sponsorlarımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştu.


Haberi Ekleyen
Haber Kartepe
haber_kartepe@hotmail.com
Bu haber toplam (726) defa okunmuştur

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?